Září 2010

TJ Vaňov - SK Brná

26. září 2010 v 16:42 Zápasy
TJ Vaňov - SK Brná   29 : 0 (15 : 0)

Páté soutěžní utkání jsme odehráli za deštivého počasí ve Vaňově. Nastoupil proti nám zatím zřejmě nejlepší tým v soutěži. Příjemným překvapením byl výkon Adama Čermáka v brance. I přes vysoký počet inkasovaných gólu jich ještě Adam plno chytil. Zápas se od začátku jasně odehrával v režii domácího týmu, který nám do poločasu vstřelil patnáct branek. Poločas 15:0.
V druhé půli jsme se snažili odvracet jeden útok za druhým, ale soupeř byl natolik kvalitní, že nám dal dalších čtrnáct branek. Na konci zápasu jsme však i my mohli vstřelit čestný úspěch, to když se Marek Veselý prodral až do pokutového území, kde ho jeden z obránců podrazil. K penaltě se postavil sám Marek, ale dal bohužel jen tyčku. Zápas tedy skončil 29:0.

Sestava: Adam Čermák, Vojta Čech, Dan Krčil, Marek Novák, Marek Veselý, Standa Kluhánek "K", Marek Tahal, Zdenda Šmilauer, Táda Jindráček, Standa Veselý, Adam Sedlmayer a Kuba Myškovský

Skorotice - Brná

19. září 2010 v 13:05 Zápasy
SKOROTICE - BRNÁ  16 : 5  (11:1)

Naše, v pořádí čtvrté utkání, jsme odehráli ve Skoroticích. Prvním překvapením bylo, že na zdejším hřisti neměli branky předepsaných rozměrů a tak hrálo se na branky velké. O druhé překvapení se postaral Marek Veselý, který hned v 1. minutě dal gól a vedli jsme 1:0. Pak jsme bohužel polevili a nechali hrát soupeře, který do poločasu nastřílel deset branek. Poločas skončil 10:1.
Po špatné první půli ale nastal obrat. Ve druhém poločas jsme byli fyzicky vyspělejším a starším hráčům Skorotic rovnocenným soupeřem. Další dvě branky přidal Marek Veselý a Standa Kulhánek. Konečné skóre zápasu tedy bylo 16:5.

Branky: Marek Veselý 3, Standa Kulhánek 2

Sestava: Tonda Fibich, Dan Krčil, Vojta Čech, Adam Čermák, Táda Jindráček, Marek Veseký, Standa Kulhánek "K", Marek Tahal, Marek Novák, Standa Veselý, Kuba Myškovský a Adam Sedlmayer

Opět děkujeme za podporu našim věrným fanouškům.

Také nám můžete sdělit Váš názor na odehrané utkání.

SK Brná - FK Ústí n. L.

13. září 2010 v 8:08 Zápasy
SK Brná - FK Ústí n. L.    1 : 24    (1 : 11)

V dalším domácím utkání nás opět čekal velmi silný soupěř, tentokrát to byli hráči FK Ústí. Chyběli nám dva důležití hráč, přesto jsme, hlavně v první poločase, předvedli dobrý výkon, který korunoval svým druhým gólem v sezóně Standa Kulhánek.První poločas skončil 1 : 11.
Ve druhém poločase hráči Ústí přidali dalších třináct branek a utkání skončilo 1 : 24. Porvé jsme měli lepší první půlku než druhou, herně i gólově.

Branka: Standa Kulhánek

Sestava: Tonda Fibich, Adam Čermák, Dan Krčil, Vojta Čech, Zdenda Šmilauer, Marek Tahal, Standa Kulhánek ''K'', Marek Novák, Kuba Myškovský, Standa Veselý, Adam Sedlmayer a Táda Jindráček

SK BRNÁ - FK NEŠTĚMICE

9. září 2010 v 20:43 Zápasy
SK BRNÁ - FK NEŠTĚMICE    1 : 28 (0 : 17)

První domácí utkání jsme odehráli s velmi silným týmem FK Neštěmice.

Sestava: Tonda Fibich, Rosťa Hubáček, Dan Krčil, Vojta Čech, Marek Novák, Marek Tahal, Adam Čermák, Standa Kulhánek ''K'', Adam Sedlmayer, Standa Veselý, Táda Jindráček, Zdenda Šmilauer a Kuba Myškovský.

Náš první soutěžní gól vstřelil Standa Kulhánek.

Velké díky také patří fanouškům, kteří náš tým neúnavně povzbuzovali a fandili celé utkání. DĚKUJEME!

Dále se můžete vyjadřovat k utkání v komentářích ke článku.

Dubice - Brná

4. září 2010 v 13:11 Zápasy
DUBICE - BRNÁ          14 : 0         (9 : 0)

Sestava: Tonda Fibich, Rosťa Hubáček, Vojta Čech, Dan Krčil, Táda Jindráček, Marek Novák, Marek Veselý, Standa Kulhánek "K", Adam Sedlmayer, Marek Tahal, Zdenda Šmilauer, Standa Veselý

1. poločas - průběh

2. min     1:0
4. min     2:0
12. min   3:0
13. min   4:0
14. min   5:0
17. min   6:0
19. min   7:0
22. min   8:0
26. min   9:0

2. poločas - průběh

41. min   10:0
46. min   11:0
48. min   12:0
51. min   13:0
56. min   14:0

Pozápasové penalty proměnili Standa Kulhánek a Rosťa Hubáček.

Budeme rádi, když nám sdělíte svůj názor na odehrané utkání. Vyjádřit se mohou hráči i rodiče. Zajímá nás názor všech. V diskuzi je Hodnocení zápasů.