Říjen 2010

SK Brná - Petrovice

31. října 2010 v 12:54 Zápasy
SK Brná  -  Petrovice  0 : 6  (0 : 3)

Naše poslední podzimní utkání na domácím hřišti jsme odehráli s týmem Petrovic. V týmu hostí bylo několik šikovných hráčů, kteří nám dělali velké starosti. Celkem se prosadili šestkrát a natřelili ještě břevno a tyč. Nám se opět v koncovce nedařilo. I přes několik dobrých příležitostí jsme góla nedali.

Sestava: Adam Čermák, Adéla Myškovská, Dan Krčil, Vojta Čech, Táda Jindráček, Zdenda Šmilauer, Marek Veselý, Marek Novák, Marek Tahal, Standa Kulhánek "K", Standa Veselý, Adam Sedlmayer, Kuba Myškovský, Tonda Fibich a Láďa Šafránek

SK Brná  -  TJ Střekov   3 : 3  (2:3)

Dnešní domácí utkání jsme odehráli s týmem Střekova. Velká rivalita byla zřejmá už před utkáním. Známí a kamarádi nastoupili proti sobě. První poločas jsme zahájili velkým náporem, ale byla z toho jen Danova tyčka. Naopak soupeř byl z ojedinělého protiútoku úspěšný. Náš velký tlak pokračoval a byly z toho dvě branky v síti Střekova a neskutečné množství zahozených šancí. Místo jasného vedení jsme však dva góly dostali. Jedním z nich byl nešťastný vlastenec. Poločas 2:3.
Na začátku druhé půle začali být hosté aktivní, ale dlouho jim to nevydrželo a do útoku jsme přešli my. Náš obrovský tlak a velké množství šancí vedlo jen k vyrovnávacímu gólu. Měli jsme i místy smůlu, několik nastřelených tyčí je toho důkazem. V utkání jsme byli jednoznačně lepší a soupeř jen zuby nehty bránil nerozhodný stav. Ale povedlo se mu to. Škoda, první vítězství jsme měli velmi blízko. Konec 3:3.

Utkání se muselo líbit i velkému množství diváků, kteří na zápas dorazili. Hektický průběh a infaktový závěr musel zvednout adrenalin nejednomu fanouškovi.
Také děkujeme za účast hráčům, kteří dnes nedostali šanci hrát. Příští utkání určitě nastoupí.

Branky: Marek Veselý 2, Zdenda Šmilauer

Sestava: Adam Čermák, Adéla Myškovská, Dan Krčil, Kuba Myškovský, Táda Jindráček, Zdenda Šmilauer, Marek Veselý, Marek Novák, Marek Tahal, Standa Kulhánek, Standa Veselý, Adam Sedlmayer, Tomáš Příhoda a Láďa Šafránek

Tři nejlepší hráči utkání: Marek Veselý, Zdenda Šmilauer a Standa Kulhánek

Přestanov - SK Brná

9. října 2010 v 19:17 Zápasy
Přestanov - SK Brná   8 : 2  (5 : 2)

Další mistrovské utkání jsme odehráli v Přestanově. Přestanov patří ke slabším týmům v soutěži a také to bylo znát. Soepeř hrál, co uměl, ale bohužel my jsme dostávali velmi laciné góly. Průběh prvního poločasu vypadal velmi dobře, když dali branku Standa Kulhánek na 1:1 a pak Marek Veselý na 3:2. Poločas skončil 5:2.
V druhé půli už jsme bohužel nedokázali dát gól, a to ani z penalty. Naopak jsme soupeři pomohli vstřelit další tři góly. Zápas skončil 8:2. Je to velká škoda, protože dnes jsme měli na mnohem lepší výsledek, ale to je fotbal, takže hlavu vzhůru. Naopak musíme vyzdvihnout, že někteří naši hráči nastoupili do zápasu s nachlazením nebo po nemoci.

Branky: Marek Veselý a Standa Kulhánek

Sestava: Adam Čermák, Tonda Fibich, Dan Krčil, Adéla Myškovská, Táda Jindráček, Marek Novák, Marek Veselý, Zdenda Šmilauer, Marek Tahal, Standa Kulhánek "K", Kuba Myškovský a Adam Sedlmayer

Tři nejlepší hráči utkání: Marek Novák, Adéla Myškovská a Marek Veselý (získávají 5 bodů do soutěže)

Hráči utkání

3. října 2010 v 14:56 Bodovací soutěž
Od zápasu dne 3.10. 2010 budeme vyhlašovat tři nejlepší hráče utkání, kteří získají 5 bodů do naší bodovací soutěže. Jména budou uvedena ve článku o utkání.

Body do soutěže jsou po každém tréninku či zápase doplňovány. Můžete tedy okamžitě zjistit, jak na to jste.

SK Brná - FK Neštěmice ''B''

3. října 2010 v 14:53 Zápasy
SK Brná - FK Neštěmice ''B''  1 : 24  (1 : 9)

Naše třetí domácí utkání jsme odehráli se snad již posledním silným soupeřem v soutěži. V první poločase jsme zaskočili hráče Neštemic dobrou obranou a ti se prosazovali pouze střelami z dálky. Několik šancí z brejků měl Marek Veselý, ale podařilo se mu proměnit jen jednu. Poločas skončil příznivě 1:9.
Ve druhou poločase jsme však hodně polevili v obraně a darovali tak soupeři mnoho snadných gólů. I přes velkou snahu Adama Čermáka v bráně jsme dostali skoro dvakrát více branek než v prním poločase. Konečné skóre tak bylo 1:24.

Branka: Marek Veselý

Sestava: Adam Čermák, Tonda Fibich, Dan Krčil, Vojta Čech, Tadá Jindráček, Zdenda Šmilauer, Marek Veselý, Marek Novák, Marek Tahal, Standa Kulhánek ''K'' a Adam Sedlmayer

Jediné jesle během zápasu nasadil jednomu z neštěmických hráčů nejmladší hráč na hřišti Adam Sedlmayer.

Od dnešního zápasu budeme vyhlašovat tři nejlepší hráče utkání, kteří získají 5 bodů bo naší bodovací soutěže. Dnes se nám zdáli nejlepší: Marek Veselý, Marek Novák a Adam Čermák