- - - - - - - - - - - -  Sport učí vyhrávat, sport učí prohrávat, sport učí vše pro život... - - - - - - - - - - - - - -

Listopad 2010

Dokopná - podzim 2010

8. listopadu 2010 v 14:35 Ostatní informace
Uplynulou část sezony jsme zhodnotili na dokopné. Bylo vše, co na dokopnou patří. Bouchla šampáňa, byl proslov kapitána, trocha poezie od Miloše, módní přehlídka a vyhlásili jsme vítěze soutěží.

Výsledky 1. Bodovací soutěže (podzim 2010)

1. místo - Zdeněk Šmilauer
     2. místo - Standa Kulhánek
     3. místo - Tadeáš Jindráček

Nejlepší hráč podzimu (hlasování rodičů)

1. místo - Marek Veselý
     2. místo - Adam Čermák
     3. místo - Dan Krčil

Prezidentkou fanklubu byla bez sebemenších námitek jmenová paní Nováková. Gratulujeme.

Jediná část se nemohla uskutečnit, zápas proti rodičům se z důvodu podmáčení a špatnému stavu hřiště po sobotním utkání nekonal. Ale napravíme to.

Doufáme, že jste si dokopnou užili a že se Vám líbila.

Tisá - SK Brná

8. listopadu 2010 v 14:25 Zápasy
Tisá  -  SK Brná   3 : 0  (1 : 0)

Náš poslední podzimní zápas jsme odehráli v Tisé. Zápas pro nás začal velmi zájimavě, v prvních několik minatách jsme soupeře tlačili, ale brandu se nám vstřelit nepodařilo. Nebezpečnou zbraní domácích byly rohové kopy. A práve z jednoho rohu padla jediná branka prvního poločasu. 1:0.
Druhý poločas byl ovlivněn nepřiznivým počasím. Balón ztežkl a nám se už tolik nedařilo procházet obranou Tisé. Domácí byli ve druhé půli aktivnější a vstřelili ještě dvě branky. 3:0.
S týmem Tisé se také dalo bodovat, bohužel jsme opět nevstřelili žádný gól.

Sestava: Adam Čermák, Tonda Fibich, Adéla Myškovská, Vojta Čech, Rosťa Hubáček, Táda Jindráček, Zdeněk Šmilauer, Marek Veselý, Marek Novák, Marek Tahal, Standa Kulhánek "K", Kuba Myškovský, Adam Sedlmayer, Tomáš Příhoda