Duben 2011

FK Ústí "C" - SK Brná

23. dubna 2011 v 10:01 Zápasy
FK Ústí "C" - SK Brná 10 : 0 (4 : 0)

Třetí jarní utkání jsme odehráli s týmem FK Ústí n.L. "C". V horkém pátečním odpoledni jsme nastoupili se pouze dvěma hráči na střídání proti týmu, který střídal tři celé sedmičky. První poločas vypadal velmi nadějně, dlouho trval stav 2:0. Soupeř nás tlačil, ale my jsme využívali rychlých brejků. Zejména Marek Veselý, který ale opět trefoval pouze brankaře. Ke konci poločasu byla znát únava a inkasovali jsme další dvě branky. Poločas 4:0.
Začátek druhé půlky byl v režii domácích, kteří dobře kombinovali a začali přidávat branky. Ale stejně jako minule, jsme k několika gólům přispěli sami svými chybami. Pak soupeř polevil a my jsme si zase začali vytvářet šance. A nebylo jich málo. Několikrát dobře zakončoval Marek Veselý, gólovou šanci neproměnil Standa Kulhánek a dvakrát se v zakončení objevil i Marek Hudec. Zápas skončil 10:0.

Každý z hráčů si ale zaslouží pochvalu, protože odvedli v náročných podmínkách velmi dobrý výkon.

Hráči utkání: Zdeněk Šmilauer, Marek Tahal, Marek Veselý

Sestava: Vojta, Adam Čermák, Dan, Láďa, Táďa, Zdeněk, Veselka, Marek Hudec, Marek Tahal, Standa "K"

FK Neštěmice "C" - SK Brná

16. dubna 2011 v 11:46 Zápasy
FK Neštěmice "C" - SK BRNÁ 21 : 1 ( 9 : 1 )

V dalším utkání jarní části jsme zavítali na umělou trávu do Neštěmic, kde jsme se střetli s "céčkem", tedy neštěmickým ročníkem 2000-2001. Začátek utkání vypadal velmi slibně. Po krátkém tlaku domácích se po přihrávce od Standy dostal do do 100% gólové možnosti Veselka, ale trefil pouze brankaře. Pak začali dávat góly domácí, i když nutno dodat, že jsme jim k několika pomohli sami. Budťo to bylo špatnou komunikací mezi Vojtou a obránci, vlastními góly nebo penaltou. Těsně před poločasovým hvizdem si kapitán Standa dovolil obhodit dva bránící hráče a z úhlu propáli i brankaře. Poločas 9:1.

Na začátku druhé půlky nás začal soupěř tlačit a vstřelil několik gólů v rychlém sledu. Pak jsme i my začali ukazovat, že umíme hrát. Měli jsme několik výborných akcí, které mohli skončit gólem. Veselka se několikrát probíjel obklopen obránci. Marek Hudec zásoboval útočníky dobrými přihrávkami. Zdeněk, Tadeáš i Standa přihrávali před bránu, ale k brnace to nevedlo. Buďto dobře zásahl brankař nebo k nám nebylo nakloněno štěstíčko. Utkání nakonec skončilo 21 : 1.

Dovolím si tvrdit, i přes velmi nepříznivý stav skóre, že to byl jeden z našich nejlepších zápasů. Pochvalu opět zaslouží všichni hráči. Proto děkujeme všem hráčům za bojovný, a zase o něco více fotbalový, výkon. Doufám, že se i našim věrným fanouškům líbilo!

Tři nejlepší hráči utkání: Marek Hudec, Dan Krčil a Standa Kulhánek

Branka: Standa Kulhánek

Sestava: Vojta, Adam Čermák, Dan, Adéla, Táďa, Zdeněk, Marek Veselý, Marek Novák, Marek Tahal, Standa "K", Marek Hudec

SK BRNÁ - Dubice

10. dubna 2011 v 12:22 Zápasy
SK BRNÁ - Dubice 0 : 9 (0 : 5)

První soutěžní utkání v jarní části sezony jsme odehráli doma s týmem Dubic. Soupeř měl značnou fyzickou převahu, hlavně brankář a všichni obránci byli velmi urostlí, a proto jsme se přes ně těžko dostávali k zakončení. A když už se nám to povedlo, zásahl brankář, proto se nám nepovedlo vstřelit ani jednu branku.
Utkání rozhodly rychlé góly Dubic, které už v 5. minutě vedly 3:0. Po zbytek prvního poločasu byla hra více vyrovnaná, ale skóre se navýšilo na 5:0.
V druhém poločase se hra rychle přelévala z obrany do útoku. Vypracovali jsme si i několik možností k zakončení. Tu největší měl po přihrávce Marka Hudce Standa Kulhánek, ale brankář soupeře zakročil včas. Dostali jsme další čtyři branky, některé byly po závarech v našem vápně, jiné po zbytečných chybách. Utkání skončilo v poměru 0:9.
Bylo vidět, že se snažili všichni hráči. Bylo to první utkání po dlouhé zimní pauze, příště to bude zase o něco lepší!

Sestava: Adam Čermák, Vojta, Rosťa, Dan, Adéla, Marek Novák, Marek Tahal, Marek Hudec, Marek Veselý, Tadeáš, Zdeněk, Standa Kulhánek "K", Tomáš, Láďa, Standa Veselý