Květen 2011

SK Brná - TJ Libouchec

30. května 2011 v 17:00 Zápasy
SK Brná - TJ Libouchec 2 : 26 (1 : 13)

Naše poslední soutěžní utkání na domácím hřišti jsme odehráli s vedoucím týmem soutežě - TJ ČSAD Libouchec.
Už od úvodní hvizdu bylo jasné kdo je na hřišti pánem. I přes snahu našeho týmu byl fyzicky i fotbalově lepší soupeř k nezastavení. Sice jsme brzy vstřelili branku a to na 1:2, když po Standově vysunutí utekl Veselka, udělal kličku a brankaři a pohodlně skóroval. Pak se začal brankostroj Libouchce přidávat jeden gól za druhým. A poločas skončil 1:13.
V druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Jen jsme se několikrát dostali k zakončení, ale nebyla úspěšná. Až několik minut před koncem zahrál hostující obránce rukou a nařízenou penaltu proměnil Marek Hudec a potvrdil tak, svůj skvělý výkon v utkání. Hosté byli jednoznačně lepší, i když jsme jim zase dost branek usnadnili. Zápas skončil 2:26.

Branky: Veselka, Marek Hudec

Sestava: Vojta, Adam Čermák, Dan, Marek Hudec, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Marek Novák, Marek Tahal, Standa a Adam Sedlmayer

Tři nejlepší hráči utkání: Marek Hudec, Veselka, Marek Novák

Střekov - SK Brná

28. května 2011 v 11:22 Zápasy
TJ Střekov - SK Brná 2 : 3 (2 : 2)

Na začátek lze konstatovat, že utkání jara jsme výsledkově zvládli. Herně to ovšem tak kvalitní, jako proti Skoroticím, nebylo. Ale na to se histore neptá. Je to každopádně úspěch.
První poločas začal pro nás velmi nešťastně, domácí hned ve třetí minutě vstřelili gól rovnou z rohového kopu. Nás to ale nabudilo a začali jsme se tlačit do zakončení a ohrožovat soupeřovu branku. Vyrovnat se nám povedlo, když se po závaru nejlépe zorientoval Standa a uklidil míč do branky. Zápas jsme otočili díky důrazu nového kapitána Veselky, který přetlačil obránce a pohodlně skóroval. Těsně před přestávkou ale střekovští vyrovnali. To, když naše obrana nechala vystřelit jednoho z hráčů a Vojta nestihl včas reagovat. Poločas 2:2.
V druhé půlce se hra přelévala a vznikaly nebezpečné situaci před oběma brankami, více však před tou naší. Všem útokům soupeře jsme dokázali odolat, navíc deset minut před koncem předvedl akrobatické zakončení Veselka a poslal nás do vedení, které jsme už udrželi.
Zápas také do značné míry ovlivnilo zúžení hřiště, což nevyhovovalo našim rychlým brejkům, které například Veselka ovládá výborně.

Branky: Veselka 2, Standa

Hráči utkání: Standa, Rosťa a Táďa

Sestava: Vojta, Marek Hudec, Dan, Adam Čermák, Adéla, Táďa, Zdeněk, Veselka, Marek Novák, Marek Tahal, Standa, Adam Sedlmayer a Rosťa

Doufáme, že se Vám utkání líbilo. Opět to byl adrenalinový zážitek a derby jak má být. I do budoucna to vypadá, že s Osadou to bude vždy velmi vyrovnané.
Do konce sezóny nám zbývají dvě utkání. V těch si opět zahrají všichni hráči!

SK Brná - Přestanov

22. května 2011 v 12:41 Zápasy
SK Brná - Přestanov 3 : 10 (1 : 5)

Další domácí utkání jsme odehráli s týmem z Přestanova. Do tohoto zápasu jsme vkládali naděje na bodový zisk nebo alespoň na vyrovnanou partii, co se herního projevu týče. Hosté nás už od úvodního hvizdu tlačili a z toho pramenily první inkasované branky. Malou jiskrou bylo snížení Veselky těsně před poločasem na 1:5.
Nástud do druhé půle vypadal nadějně. Soupeře jsme drželi dál od naší branky a sami jsme si vytvářeli šance. Jednu z nich po dobrém napadání rozehrávky přestanovské obrany proměnil Veselka. Pak jsme ale dostali další, velmi laciné branky a soupeř opět odskočil. Svůj hattrick Veselka dokončil gólem z přímého kopu, kdy Standa dobře clonil před brankou. Pak se k nám otočilo i štěstí zády, když nejprve Standa a později Veselka trefili jen konstrukci branky. Hosté si náskok pohlídali a zvítězili 3:10.

Od zápasu asi všichni čekali více. Dostali jsme několik zbytečných gólů a naopak jsme i několik šancí zahodili. Ne všichni k zápasu přistoupili, jak by měli, což se také projevilo na hřišti. Naopak jiní bojovali až do konce, především Marek Tahal, který, i přesto že je naším nejmladším hráčem hrajícím zápasy, podává skvělé výkony a hlavně bojoje o každý míč!

Toto utkání však musíme hodit za hlavu a soustředit se na "zápas jara", který nás čeká v sobotu na hřišti Střekova! Pokud chceme v tabulce zůstat před nimi, musíme je porazit! A na Osadě se dá vyhrát!

Branky: Veselka 3

Sestava: Vojta, Marek Hudec, Adam, Dan, Rosťa, Táďa, Zdeněk, Veselka, Marek Novák, Marek Tahal, Standa

Nejlpší hráči utkání: Marek Tahal, Vojta a Veselka

FK Neštěmice "B" - SK Brná

15. května 2011 v 11:33 Zápasy
FK Neštěmice "B" - SK Brná 17 : 1 (8 : 0)

Podruhé jsme na jaře zavítali na umělou trávu do Neštěmic. Tentokrát jsme hráli s Béčkem (ročník 1999). Do utkání jsme nastupovali pouze se dvěma náhradníky, zatímco soupeř střídal dvě celé sedmičky. Vypadalo to, že jsme se soupeře zalekli a brzo jsme inkasovali. Jen díky dobrým výkonům obou našich brankařů skončil poločas 8:0.
Na začátku druhé půlky jsme rychle dostali pět branek a bylo po utkání. Jedinou naší vlaštovkou byla branka Zdeňka z přímého kopu, který trefil naprosto přesně do šibenice branky Neštěmic. Chvílemi byl náš výkon dobrý, ale byly i úseky, kdy jsme naprosto nestíhali a hlavně neplnili, co jsme měli. Z toho pramenily chyby a další góly Neštěmic. Utakání skončilo 17:1.

Branka: Zdeněk

Sestava: Vojta, Marek Hudec, Adam Čermák, Dan, Rosťa, Táďa, Zdeněk, Veselka, Marek Novák, Marek Tahal, Standa "K"

Tři nejlepší hráči utkání: Rosťa, Marek Novák, Marek Tahal

SK Brná - TJ Vaňov

5. května 2011 v 20:20 Zápasy
SK Brná - TJ Vaňov 0 : 19 (0 : 8)

Třetí jarní domácí utkání jsme odehráli s velmi sinlým celkem z Vaňova. Urostlí ahlavně fotbaloví hráči hostí se hned od začátku tlačili před naši branku a netrvalo dlouho a inkasovali jsme branky. I přesto, že plno gólů ještě chytil Marek Hudec, byl poločasový stav 0:8 pro hosty.
Ve druhé půlce na nás soupeř, jak se říka, vlétl a během pěti minut nám nasázel pět branek. Nedůraznou hrou jsme nechávali vaňovské dostávat se na dostřel naší branky a navíc jsme jim i nedůsledností umožnili vystřelit. Brankaře Vaňova jsme moc nevyzkoušeli, jen z přímých kopů hrozil svým pověstným bodlem Veselka. Utkání skončilo 0:19.

Sestava: Marek Hudec, Adam Čermák, Dan, Adéla, Tadeáš, Zdeněk, Veselka, Marek Novák, Marek Tahal, Standa "K", Rosťa a Adam Sedlmayer

Jak bylo slíbeno, všichni hráči si dostatečně zahráli.

Tři nejlepší hráči utkání: Marek Hudec, Marek Novák, Veselka

SK Brná - Skorotice

1. května 2011 v 16:12 Zápasy
SK Brná - Skorotice 3 : 1 ( 0 : 0 )

Druhé domácí utkání na jaře jsme nastoupili proti týmu Skorotic. Dal se očekávat více než vyrovnaný duel, na který jsme se celý týden poctivě připravovali.
V první poločase vzniklo několik brankových příležitostí na obou stranách, ale střelci měli mířidla rozladěná. Tak poločasový stav 0:0 nikoho nepřekvapil, naopak dával naději do půlky druhé.
V té jsme soupeře hned v první minutě zaskočili. Zdenda rozehrál volný kop až k soupeřově brankaři, který míč pouze vyrazil před sebe a Veselka se svým důrazem dostal k zakončení do prázdné branky. 1:0.
Hra byla vyrovnaná a přelévala se ze strany na stranu. Střelecké hostí končili mimo nebo v rukavicích skvělého Marka Hudce v brance. I přesto se po špatném odkopu naší obrany dostali hosté k vyrovnání. 1:1. Ale my jsme cítili svou šanci a pokračovali jsme dál v dobývání skorotické branky. To se povedlo, když se po odražené střele prosadil Zdeněk. 2:1. Hosté se nevzdávali, ale my jsme jim v zápětí zasadili poslední ránu, to když po kombinaci Marka Tahala a Veselky doputoval míč až ke kapitánovi Standovi a ten se nemýlil. 3:1. Potom byly šance na obou stranách, hosté se dožadovali gólu po střele, kterou ale Marek Hudec udržel na brankové čáře. Pak už propukly pouze oslavy. Konečný stav 3:1.

Dnešní utkání bylo bezesporu tím nejlepším, které jsme zatím odehráli. Každý z hráčů si sáhl až na dno sil. Soupeře jsme předčili v i v bojovnosti a hlavně v touze po vítězství. Proto přepište dějiny, připisujeme si první výhru!

Hráči utkání: Je těžké vybrat pouze tři hráči, jak bylo zvykem, proto jsme se rozhodli, že hráči utkání jsou všichni zúčastnění, i ti, co do hry nezasáhli. Někteří hráči podali kvalitní výkon, na který jsme od nich zvyklí, ale někteří podali zatím svůj absolutně nejlepší výkon!

Branky: Veselka, Zdeněk a Standa

Sestava: Marek Hudec, Vojta, Adam Čermák, Adéla, Marek Novák, Zdeněk, Táďa, Marek Tahal, Standa "K", Veselka, Dan, Kuba a Rosťa