- - - - - - - - - - - -  Sport učí vyhrávat, sport učí prohrávat, sport učí vše pro život... - - - - - - - - - - - - - -

SK Brná - TJ Libouchec

30. května 2011 v 17:00 |  Zápasy
SK Brná - TJ Libouchec 2 : 26 (1 : 13)

Naše poslední soutěžní utkání na domácím hřišti jsme odehráli s vedoucím týmem soutežě - TJ ČSAD Libouchec.
Už od úvodní hvizdu bylo jasné kdo je na hřišti pánem. I přes snahu našeho týmu byl fyzicky i fotbalově lepší soupeř k nezastavení. Sice jsme brzy vstřelili branku a to na 1:2, když po Standově vysunutí utekl Veselka, udělal kličku a brankaři a pohodlně skóroval. Pak se začal brankostroj Libouchce přidávat jeden gól za druhým. A poločas skončil 1:13.
V druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Jen jsme se několikrát dostali k zakončení, ale nebyla úspěšná. Až několik minut před koncem zahrál hostující obránce rukou a nařízenou penaltu proměnil Marek Hudec a potvrdil tak, svůj skvělý výkon v utkání. Hosté byli jednoznačně lepší, i když jsme jim zase dost branek usnadnili. Zápas skončil 2:26.

Branky: Veselka, Marek Hudec

Sestava: Vojta, Adam Čermák, Dan, Marek Hudec, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Marek Novák, Marek Tahal, Standa a Adam Sedlmayer

Tři nejlepší hráči utkání: Marek Hudec, Veselka, Marek Novák