Branka: Veselka

Sestava: Vojta, Dan, Rosťa, Filip, Tadeáš, Zdeněk, Veselka, Marek Novák, Marek Tahal, Standa a Hudy

Dokopná

12. června 2011 v 16:50 Ostatní informace
Po skončení sezony jsme se společně sešli v sobotu 11.6. na dokopné a koneně došlo k očekávanému utkání mezi hráči a rodiči. Zápas se hrál 2x30 minut. Pohledné strhující utkání nenechalo jediného diváka klidným. Padlo jedenáct branek a k vidění bylo spousta famózních fobalových momentů na obou stranách. Především v druhém poločase byl nejvíce sledovaný rodinný souboj Šmilauer mladší - Šmilauer starší, při kterém málem musel i sudí sahat do kapsičky pro karty!
Hráči bavili diváky finesami, za které by se nemusela stydět ani Barcelona. K vidění byly hlavičky, nožičky, rybičky a u některých i ručičky. Tým rodičů měl v první půli převahu a ještě dostatek sil, proto zasloužně vedl 4:2. Ale zkušený desátý celek Okresního přeboru mladších žáků v druhé půli zabral a utkání dokonale otočil na konečných 6:5.
Skvělý výkon předvedl i delegovaný sudí zápasu, od deníku Sport dostal známku 9,8 z 10-ti možných. Známka byla snížena proto, že v první půli nepatrně pomáhal týmu rodičů.

Dokopná pokračovala vyhlášením vítěžů a předáním cen.

3. místo - Marek Hudec

Nejlepším střelcem se stal Marek Veselý se 17-ti brankami.

Doufáme, že se Vám dokopná líbila a i nadále vzájemná spolupráce bude pokračovat ve stejnmé duchu. Děkujeme!

Prosím Ty z Vás, kteří při utkání fotili, jestli mi donesli na flashce fotky, abych je sem mohl dát. Děkuji

Petrovice - SK Brná

9. června 2011 v 20:22 Zápasy
Petrovice - SK Brná 11 : 1 (3 : 0)

Poslední utkání sezony jsme odehráli v Petrovicích. S místním týmem jsme hráli vyrovnanou partii a výsledek obrazu hry neodpovídá. První poločas byl velmi vyrovnaný. Měli jsme i několik šancí, ale branku jsme nedali. Naopka soupeř se trefil třikrát. Poločas 3:0.
Druhá půlka byla pro nás výsledkovým zklamáním. Ve hře dopředu jsme hráli kombinačně lepší fotbal než domácí, ale vznikla z toho jen jediná branka a Veselka tak potvrdil svou střeleckou formu z posledních zápasů. Bohužel jsme inkasovali množství velmi laciných gólů po chybách obrany, které se tento zápas nepovedl. Utkání skončilo 11:1.

Sestava: Vojta, Adam Čermák, Dan, Marek Hudec, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Marek Novák, Marek Tahal, Standa a Adam Sedlmayer

Hráči utkání: Veselka, Marek Tahal a Adam Sedlmayer