Sestava: Standa, Adam Č., Zdeněk, Táďa, Novis, Tahy, Myšák, Hudy, Veselka, Kuba, Filip, Kuba Bubla, Adam S., Rosťa

V nejbližší době doneste členské příspěvky na podzim 2011 ve výši 400 Kč.

Dubice - SK Brná

24. září 2011 v 12:32 Zápasy
Dubice - SK Brná 0 : 7 (0 : 3)

Na čtvrté soutěžní utkání jsme jeli do Dubic. Očekávali jsme vyrovnaný zápas, jelikož těch několik dobrých hráčů z Dubic, již odešlo do starších žáků.
Po opatrném začátku z obou stran se po Tahyho přihrávce prosadil Veselka. Podobná se akce se opakovala i za chvíli a vedli jsme 2:0. Domácí se sice snažili hrát, ale naše obrana vedená Standou byla neprostupná. My jsme hrozili z rychlých brejků. Do poločasu přidal ještě třetí gól Hudy, pro akci Veselky a Tahyho, který si připsal druhou gólovou přihrávku. Poločas 0:3.
Druhá půle byla stejná jako ta první. Dubické jsme k ničemu nepouštěli a tak Honza nemusel vůbec zasahovat. Postupně jsme začali přidávat další branky. Čtvrtou a pátou dal Veselka, šestou si dali domácí sami, když se po dobrém Hudyho napadání nedohodli v obraně a poslední sedmou připravil Veselka pro Hudyho. Utkání skončilo 0:7.
Domácí v prvním poločase nepodržel brankař. V druhé půli se sice snažili, ale s každou další inkasovanou brankou nám byli odevzdanějším soupeřem. Na naší hře bylo pozitivní to, že ze zálohy a z obrany hlavně od Zdendy, chodili na útočníky přesné přihrávky, po kterých se mohli snáze odpoutat od obránců.
Velkou pochvalu zaslouží také náš brankař Honza, který zvládl nemocný odchytat celé utkání!

Branky: Veselka 4, Hudy 2, vlastní

Sestava: Honza, Myšák, Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Tahy, Standa

Nejlepší hráči: Veselka, Hudy, Honza

SK Brná - FK Ústí "C"

17. září 2011 v 12:12 Zápasy
SK Brná - FK Ústí "C" 1 : 12 (1 : 6)

V pořádí třetí utkání v nové sezoně jsme odehráli na domácím hřišti s týmem FK Ústí "C". Ten patří mezi nejlepší týmy v naší soutěži. Utkání se nám povedlo mnohe lépe, než minulé vystoupení s Osadou.
Hosté se od začátku hnali dopředu. Jejich rychlí a šikovní fotbalisté nám dělali velké starosti. Na přízvnivých 1:2 snižoval po vypíchnutí rozehrávky obrany Veselka. Do poločasu jsme však inkasovali ještě čtyřikrát. Poločas 1:6.
V druhé půli jsme měli několik slibných šancí i my, ale Veselka i Hudy vždy nastřelili jen vybíhajícího brankaře soupeře. Naopak střelci Army se dvakrát trefili z přímých kopů a tři branky padly po tom, co těsně před naším brankařem někdo vložil nohu do střely a tak změnil směr.
V utkání jsme vyzkoušeli nového brankaře Honzu, který předvedl velmi dobrý výkon. Pokud ho budou v budoucnu napodobovat i spoluhráči v poli, můžeme opět pomýšlet na dobré výsledky.

Sestava: Honza, Adam Č., Rosťa, Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Tahy, Standa, Myšák, Adam S., Filip, Kuba Bubla

Branka: Veselka

Tři nejlepší hráči utkání: Myšák, Zdeněk, Hudy

SK Brná - TJ Střekov

11. září 2011 v 13:43 Zápasy
SK Brná - TJ Střekov 1 : 3 (1 : 2)

První domácí zápas v nové sezoně bylo hned derby s týmem Střekova. Ten má tým v podobném věkovém rozmezí jako my. Vzhledem k tomu, že onemocněl Veselka, dali jsme do branky Myšáka, aby Standa pomohl týmu v poli a pokusil se zastoupit Veselku v jeho brejcích.
Začátek utkání byl opatrný z obou stran až do chvíle, kdy jeden ze střekovských odcentroval přes několik našich hráčů a volný útočník na zadní tyči šťastně dostal míč do branky. Pak jsme ožili i my a vytvořili jsme si několik příležitostí, ale naše koncovka byla už druhý zápas špatná. Pak přišel gól na 2:0, když náš brankař pustil lehkou střelu z velkého úhlu. Do poločasu snížil Standa, když k němu propadl Zdeňkův centr a v klidu zakončil. Poločas 1:2.
Ve druhém poločase jsme chtěli utkání otočit, ale hned v jeho úvodu přišla druhá nešťastná chvíle Myšáka, když si do branky srazil střelu mířící mimo tyče. Pak jsme soupeře tlačili, povedlo se nám dostávat se do zakončení, ale ani jedno nebylo úspěšné. Konec utkání 1:3.

Osada byla slabší soupeř než Skorotice, ale náš výkon byl po slibném prvním utkání špatný. Působili jsme ospalým dojmem a hlavně nám chyběla bojovnost, což je nejdůležitější. Osada jednoduše chtěla vyhrát víc než my. Rozdílem třídy byl naším nejlepší hráčem Hudy.

Branka: Standa

Sestava: Myšák, Adam Čermák, Adam Sedlmayer, Hudy, Táďa, Zdeněk, Rosťa, Novis, Tahy, Standa "K", Filip

Nejlepší hráč: Hudy

Skorotice - SK Brná

4. září 2011 v 19:32 Zápasy
Skorotice - SK Brná 2 : 1 (2 : 1)

První utkání nové sezony jsme odehráli na hřišti Skorotic. Čekal nás soupeř, kterého jsme doma dokázali porazit. Ovšem dnes se nám to nepovedlo. Domácí otevřeli skóre po závaru před naší brankou, kdy se nejlépe zorientoval jeden ze skorotických. Pak jsme se postupně dokázali dostat do hry. Několik šancí měl Veselka, ale netrefil se. Až krásnou střelou z voleje zaskočil skoro z poloviny hřiště domácího brankaře Táďa. Skorotice ale do poločasu dokázali vstřelit ještě jeden gól. Poločas 2:1.
Ve druhém poločase jsme podnikali jeden útok za druhým. Šance měl hlavně Veselka, ale i Hudy a Myšák. Z obrovského množství příležitostí nepadl ani jeden gól a když se neprosadili ani domácí, skončil zápas 2:1.
Zápas se nám povedl výsledkově, ale soupeře jsme kombinačně přehrávali, velká škoda neproměněných šancí, mohl to být úspěšný start do sezony.

Branka: Táďa

Sestava: Standa, Adam Č., Myšák, Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Tahy, Dan a Adam Sedlmayer

Tři nejlepší hráči utkání: Novis, Tahy a Adam Čermák