TJ Vaňov - SK Brná 3 : 2, branky Standa, Adam Čermák

TJ Střekov - SK Brná 1 : 4, branky Veselka 3, Hudy

SK Brná - Petrovice

16. října 2011 v 17:56 Zápasy
SK Brná - Petrovice 3 : 4 (2 : 1)

Náše poslední soutežní utkání v tomto roce jsme odehráli s týmem Petrovic. Soupeře jsme chtěli potrápit a to se nám povedlo. Chybělo jen málo k bodovému zisku.
Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané. Jako první otevřeli skóre hráči Petrovic, ale my jsme do poločasové přestávky stihli dvěma góly po krásných akcích stav otočit. To se prosadili Adam Čermák a Hudy. Poločas 2:1.
V úvodu druhé půle nás několika skvělými zákroky podržel Honza. Mohli jsme jít i do dvoubrankového vedení, ale Táďa bohužel nedal penaltu. Naopak soupeř po našich chybách v obraně otočil dvěmá góly stav. To ale nebylo vše. O srovnání se postaral střelou z dálky Tahy a už to vypadalo na remízu. Jenže hosté dokázali v poslední minutě vstřelit rozhodující čtvrtou branku. Zápas skončil 3:4.
Opět jsme si ověřili, že se dá hrát s káždým. Kdybychom takto odehráli zápasy z úvodu soutěže s Osadou a Skoroticemi, jistě by v kolonce vítězství nebyla jen dvojka.

Branky: Adam Č., Hudy, Tahy

Sestava: Honza, Adam Č., Myšák, Hudy, Táďa, Zdeněk, Novis, Tahy, Standa, Rosťa, Adam S., Kuba Bubla

Tři nejlepší hráči utkání: Zdeněk, Honza, Hudy

TJ Povrly - SK Brná

9. října 2011 v 15:57 Zápasy
TJ Povrly - SK Brná 0 : 1 (0 : 0)

Naše předposlední utkání v podzimní části sezony jsme sehráli s týmem Povrlů. Ty do této chvíle vyhráli všechny své zápasy. My jsme byli oslabeni o našeho nejlepšího střelce Veselku, ale i tak se nám zápas povedlo vyhrát.
První poločas byl velmi vyrovnaný. Domácí hráli, měli delší dobu míč, ale ani jednou nevystřelili na branku. My jsme měli jedinou šanci, kdy Táďa výborně nahrál Tahymu, ale ten poslal míč těsně vedle. Poločas 0:0.
Druhý poločas byl zhruba do své poloviny stejný jako první. Změna přišla, když Hudy zachytil výhoz brankaře Povrlů, nahrál Adamovi a ten nás poslal do vedení. Pak domácí přidali na obrátkách a snažili se vyrovnat. Několik skvělých zákroků předvedl i Honza v brance. My jsme tlaku soupeře využívali k rychlým brejkům, ale ani Hudy ani Adam už žádnou branku nepřidali. Zápas skončil 0:1.

Branka: Adam Čermák

Sestava: Honza, Adam, Myšák, Hudy, Táďa, Zdeněk, Filip, Novis, Tahy, Standa a Kuba Bubla

Tři nejlepší hráči: Myšák, Standa, Táďa

SK Brná - Velké Březno

2. října 2011 v 18:49 Zápasy
SK Brná - Velké Březno 1 : 5 (0 : 2)

K dalšímu domácímu utkání k nám přijel nováček z Velkého Března. Nováčkem jsou ovšem v soutěži mladších žáků, jelikož již delší dobu hráli satelitní turnaje přípravek. Na kvalitě hry to bylo znát. Hosté na tom byli velmi dobře fotbalově, rychlostně a navíc byli důrazní v osobních soubojích.
První poločas vypadal dlouho nadějně, dokud nepřišly v jeho závěru dva slepené góly v naší brance. My jsme se také dostávali do zakončení, ale bez úspěchu.
Záčatek druhého poločasu znovu vypadal nadějně, ale pak nás soupeř jednoduše uběhal a přidal další tři branky. V úplném závěru zkorigoval utkání na konečných 1:5 dobrou samostatnou akcí Zdeněk.
Hráči Velkého Března nás do šancí nepouštěli, a když už jsme se dostali na dostřel branky, selhali jsme. Opět se pro jevilo podcenění situace, jak tomu je u některých hráčů na tréninku. Náš výkon jako týmu byl průměrný, individálně jsme se prosadit nedokázali a nazvájem jsme si nepomohli. Že jsme dostali jen pět gólů, ovlivnil pouze skvělý výkon našeho brankaře Honzy.

Branka: Zdeněk

Sestava: Honza, Adam, Myšák, Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka, Novis, Tahy, Standa, Rosťa a Filip

Tři nejlepší hráči utkání: Honza, Zdeněk, Standa