- - - - - - - - - - - -  Sport učí vyhrávat, sport učí prohrávat, sport učí vše pro život... - - - - - - - - - - - - - -

Duben 2012

Sponzoři

29. dubna 2012 v 20:20 Ostatní informace
Statutární město Ústí nad Labem


Dubice - SK Brná

29. dubna 2012 v 9:23 Zápasy
Dubice - SK Brná 1 : 5 (0 : 2)

Další soutěžní utkání jsme odehráli na hřišti posledního týmu naší tabulky. Poslední utkání jsme s Dubicemi vysoko vyhráli a to jsme chtěli potvrdit.
Po opatrném úvodu z obou stran jsme začali diktovat tempo hry a vytvářet si první příležitosti ke vstřelení gólu. Největší rozdíl mezi oběma týmy byl Veselka, kterého bylo opět plné hřiště. A právě on nás poslal do vedení po samostatném úniku. Do poločasu ještě navýšil stav krásnou střelou Tahy.
Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a po několika minutách dorazil do branky sraženou střelu opět Veselka. V obraně jsme fungovali až na výjimky dobře. Ale znovu jsme inkasovali z rohového kopu. Na tuto standartní situaci se musíme mnohem více zaměřit. Tato branka byla jedinou, kterou jsme dostali. Další dvě jsme přidali, Zdeněk z dálky zaskočil brankře a Veselka dovršil hattrick lobem ze strany. Zápas z naší strany nebyl až tak kvalitní, někteří hráči předvedli velmi dobrý výkon, jiní slabší. U některých hráčů nám chybí chuť a zapálení do hry. Stále máme do dalších utkání co zlepšovat.

Branky: Veselka 3, Tahy, Zdeněk

Sestava: Honza, Kuba Svoboda, Kuba Bubla, Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Tahy, Standa, Filip, Matyáš

Tři nejlepší hráči utkání: Veselka, Hudy a Tahy

SK Brná - FK Ústí n. L. "C"

22. dubna 2012 v 17:43 Zápasy
SK Brná - FK Ústí nad Labem "C" 2 : 12 (0 : 4)

Další utkání jsme sehráli s nejlepším mužstvem v naší soutěži. Hráči Army nás přehrávali ve všech směrech a zaslouženě také vyhráli. Náš tým byl oslaben neúčastí některých hráčů, proto jsme si vypůjčili Bohouše Hudece a Tomáše z hostujícího týmu.
Soupeř nás od začátku zatlačil k naší bráně. V prvním poločase dal čtyři branky a většinou po velké nedůslednosti a důrazu našich bránících hráčů. Jedinou naší šanci v první půli byla tyč Veselky, kterou jsme naopak naším nedůrazem nedokázali dorazit do branky.
Ve druhé půli jsme odpadávali fyzicky a Arma tak přidávala další branky. Skóre zkorigoval vypůjčený Tomáš po dobré narážečce s Veselkou. A druhý náš úspěch přidal Veselka po přihrávce Adama.
Největším naším problémem byl nedůraz, pět branek jsme dostali z rohů a další tři po závarech před Honzou, kdy jsme nedokázali včas míč odpravit pryč.

Branky: Tomáš, Veselka

Sestava: Honza, Myšák, Adam, Tahy, Standa, Veselka "K", Matyáš John a a Army půjčení Bohouš Hudec a Tomáš

Nejlepší hráči utkání: Matyáš, Tahy a Veselka

Příspěvky - Jaro 2012

15. dubna 2012 v 15:53
Opět vybíráme členské příspěvky na jarní část sezóny.

Jejich výše bude 450,-

400,- zůstává výše příspěvku odváděná klubu, 50,- poplatek FAČR (Fotbalové Asociace ČR), které platí každý hráč. FAČR vznikla místo ČMFS (Česko-Moravský Fotbalový Svaz) a rozhodla se zavést poplatky pro hráče. Aby hráč mohl nastupovat k utkáním, musí mít toto zaplacené. Je to roční poplatek a od příštího roku by to mělo být 100,-.

SK Brná - TJ Střekov

15. dubna 2012 v 15:46 Zápasy
SK Brná - TJ Střekov 2 : 1 (1 :0)

Další utkání jsme odehráli s naším největším rivalem v soutěži, Střekovem. Utkání bylo velmi vyrovnané a dlouho bez velké šance. Pak jsme se začali více tlačit před branku soupeře a vstřelili úvodní gól, který dal Veselka. Do konce prvního poločasu byl soupeř pod velkým tlakem. Měli jsme několik brankových příležitostí a nastřelili dvakrát tyčku. Zvýšení náskoku to však nepřineslo.
Začátek druhého poločasu byl stejný jako prvního, vyrovnaná hra bez šancí. Hosté vyrovnali po chybě v naší obraně. Jinak naše obrana fungovala spolehlivě, střekovské nepouštěli na dostřel branky, a tak Honza neměl moc práce. Po srovnání stavu jsme zase přidali na obrátkách a hnali se vítězství. Po několika neproměněných šancích zakončil Veselka úspěšně jedno ze svých sól a zase jsme vedli. Na úplném konci měl Střekov několik standartek, ale bez problémů jsme se ubránili a mohli tak slavit první jarní výhru.

Branky: Veselka 2

Sestava: Honza, Adam Čermák, Myšák, Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Matyáš John, Standa, Filip, Adam Sedlmayer, Kuba Bubla, Kuba Svoboda a Michal John

Nejlepší hráči utkání: Veselka, Honza a Standa

Přátelské utkání přípravek: Skorotice - Brná

13. dubna 2012 v 18:56 Zápasy
Přátelské utkání přípravek: SKOROTICE - BRNÁ 3 : 9 (1 : 4)

První přátelské utkání našich mladších hráčů jsme odehráli se stejně starými hráči Skorotic. V utkání jsme byli většinu času lepším týmem a po zásluze jsme vyhráli.Všichni hráči předvedli velmi dobrý bojovný výkon. Jen tak dál!Usmívající se

Branky: Matyáš John 5, Tahy 3 a Kuba Bubla 1

Sestava: Kuba Svoboda, Adam Sedlmayer, Tahy, Michal John, Maytáš John, Filip, Matyáš Srp, Honza a Kuba Bublíci

Skorotice - SK Brná

8. dubna 2012 v 18:30
Skorotice - SK Brná 2 : 0 (2 : 0)

Druhé soutěžní utkání v roce 2012 jsme odehráli na hřišti Skorotic. Ve velmi chladném počasí byl vidět vyrovnaný fotbal.
Úvod byl opatrný a bez vyložených příležitostí. Pak měli domací několik velmi slibných šancí, které skvěle likvidoval Honza. Jedinou naší šanci trefil Veselka do golmana Skorotic. Největší zbraní našeho soupeře byly rohové kopy a právě z jednoho z nich padla první branky, když útočící hráč zůstal neobsazen. Druhá branka padla po krásné střele, na kterou se Honza natahoval marně.
V druhé půli byla hra vyrovnaná. My jsme se úspěšně bránili a podnikali útoky, které ovšem končili neškodným nebo žádným zakončením. To nám v dnešní zápase opravdu nevycházelo. Soupeř vstřelil dva góly, my žádný. To bylo rozhodující.

Sestava: Honza, Myšák, Adam Čermák, Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K". Novis, Tahy, Standa, Filip, Bublík a Matyáš John

Tři nejlepší hráči utkání: Novis, Honza a Myšák

Přátelské utkání: TJ Chlumec - SK Brná

4. dubna 2012 v 19:59
TJ Chlumec SK Brná 4 : 0 (0 : 0)

Sestava: Honza, Standa, Zdeněk, Novis, Tahy, Myšák, Adam Čermák, Táďa, Kuba Bubla, Kuba Svoboda, Adam Sedlmayer, Matyáš Srp

Nejlepší hráči: Novis, Tahy, Honza

SK Brná - Petrovice

1. dubna 2012 v 16:15 Zápasy
SK Brná - Petrovice 2 : 2 (1 : 0)

První soutěžní utkání v jarní části sezony jsme odehráli doma s týmem Petrovic. Na to, že jsme měli pouze jeden trénink na trávě, byl to od nás velmi dobrý výkon. Jediné, co nás zradilo byla koncovka.
V prvním poločase jsme byli aktivnější a vytvořili jsme si několik dobrých příležitostí. Soupeř byl směrem dopředu méně nebezpečný a jeho největší šancí tak byla střela Zdeňka. Usmívající se Jediným úspěšným střelcem v prvním poločase byl tak Táďa, který střelou k tyči překonal dobře chytajícího brankaře hostů.
Ve druhé půli začali petrovičtí hrozit z rychlých brejků, dva takové se jim v krátkém čase po sobě podařilo proměnit. Pak jsme opět začali hrát my a podnikali jsme jeden útok na branka soupeře za druhým. Nejčastěji byly vedené od od našich záložníků Tádi a především Tahyho. Ale nešlo nám zakončení, mířili jsme vedle nebo nás vychytal brankař soupeře. Zasloužené vyrovnání přišlo po závaru a přesné střele Veselky mezi nohy golmana.

Branky: Táďa, Veselka

Sestava: Honza, Filip, Adam Čermák, Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Tahy, Standa, Adam Sedlmayer, Kuba Svoboda

Tři nejlepší hráči utkání: Tahy, Standa a Táďa