Květen 2012

TJ Střekov - SK Brná

30. května 2012 v 8:15 Zápasy
TJ Střekov - SK Brná 4 : 3 (4 : 2)

Další utkání jsme odehráli na hřišti TJ Střekov a opět se potvrdilo, že jejich zúžené hřiště nám nevyhovuje.
Absolutně jsme zaspali začátek a po deseti minutách jsme prohrávali o tři góly. Pak jsme se konečne probudili a začali hrát. Brzy snížil Hudy, když prostřelil vše před sebou. Pak přišla první nešťastná pětiminutovka. Za tu dobu jsme nastřelili třikrát tyč a dvakrát břevno. Smůlu prolomil opět Hudy a rázem to bylo jen o gól. Střekov měl jen jedinou zbraň, a tou byl jako vždy jediný hráč, který ještě před poločasem krásnou střelou navýšil náskok domácích.
Do druhé půle jsme vstoupili s jasným cílem, dotáhnout dvoubrankové manko. Brzy se nám povedlo snížit, když se po rohu nejlépe zorientoval Standa a uklidil míč do sítě. V tu chvíli se soupeř zatáhl a po zbytek poločasu se už skoro nedostal na naší polovinu hřiště. Bohužel z naší strany to byl festival zahozených šancí. V zakončení nám chybělo i trochu štěstí.
Bohužel takovéhle zápasy se také hrají, po většinu zápasu lepším týmem a bez bodu. Zaspali jsme začátek zápasu, to se ukázalo jako stěžejní.

Branky: Hudy 2, Standa

Sestava: Honza, Myšak, Kuba Svoboda, Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Tahy, Standa, Filip, Adam S., Bublík, David a Matyáš

Tři nejlepší hráči utkání: Myšák, Zdeněk, Táďa

SK Brná - TJ Skorotice

27. května 2012 v 12:47 Zápasy
SK Brná - TJ Skorotice 5 : 1 (2 : 0)

Další domací utkání jsme odehráli s týmem Skorotic. Po sérii proher jsme chtěli už konečně vyhrát. A to se nám povedlo.
Skoroticím jsme měli co vracet, první utkání jsme na jejich hřišti prohráli.
První půlka pro nás začala velmi dobře. Jedinou velkou zbraní Skorotic byly rohové kopy, ze kterých jsou, díky vysokým hráčům, vždy nebezpeční. Právě po úspěšně odvráceném rohu utekl Veselka a svým typickým zakončením nás poslal do vedení. Pak bylo několik šancí na obou stranách. Před koncem poločasu Veselka poslal do strany Myšáka, jehož střelu dorazil do sítě Hudy. Poločas 2:0.
Hosté vstoupili do druhé půle aktivněji a brzy snížili na 2:1. My jsme se ovšem brzy oklepali a zvýšili náskok. Standův centr pohodlně uklidil do sítě opět Hudy. Hosté hrozili jen velmi málo, jejich střely končily hodně nad nebo mimo. Ke konci zápasu jsme přidali na důrazu, který nám chyběl a hned to bylo znát. Veselka dvakrát napadl rozehrávku obrany Skorotic a dvakrát úspěšně zavěsil.
Utkání nebylo až tak herně povedené jako v Petrovicích, ale samozřejmě výhra je výhra.

Branky: Veselka 3, Hudy 2

Sestava: Honza, Adam Č., Kuba Sv., Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka, Novis, Tahy, Standa, Filip, Adam S., Bublík, David a Myšák

Tři nejlepší hráči utkání: Standa, Veselka, Hudy

Sazebník pokut - platný od 22.5. 2012

22. května 2012 v 9:25
Po dohodě s rodiči zavádíme finanční pokuty za nevhodné chování a neplnění povinností. Za vybrané peníze se nakoupí občerstvení pro hráče na dokopnou (sami si vybeou jaké).

SAZEBNÍK

- sprosté slovo................................................................10,-

- neomluvená neúčast na tréninku..................................10,-

- neomluvená neúčast na zápase....................................30,-

- nesplnění zadaných povinností.....................................5,-

- zapomenutí vlastní věci...............................................10,-

- nevhodné chování (zakopnutí míče, udeření atd.)........dle závažnosti (určí trenér 5,- až 30,-)

Seznam dlužníků bude vyvěšen zde na stránkách, pokuty můžete platit průběžně nebo nakonec najednou. Doporučuji průběžně!

Jak se omlouvat? Vždy předem!!!

- SMS zprávou na tel. číslo jednoho z trenérů (604 624 703, 774 901 943).

- Osobně na předchozím tréninku či zápase.

- Zde na stránkách přidáním komentáře k danému "Plánu na týden...".

Při každém porušení pravidel bude hráč trenérem ihned informován, za co a kolik dostal pokutu!

Petrovice - SK Brná 6 : 2 (1 : 1)

Další soutěžní utkání jsme odehráli na hřišti Petrovic. Byl to pro nás speciální zápas, protože jsme si poprvé vyzkoušeli hru bez našich třech hráčů r. nar. 1999, kteří nás v létě opustí.
Petrovice nastoupili v plné sestavě, ale my jsme se nenechali zaskočit a začali jsme velmi aktivně. Brzy jsme si kombinační hrou začali vytvářet první šance. Ty tvořila především trojice Tahy-Hudy-Táďa a posílala ostatní hráče do zakončení. První branku jsme ale dostali my. Do poločasu jsme na však dokázali odpovědět, když po centru Tádi důrazně zakončil Kuba Svoboda a poprvé se tak zapsal mezi střelce.
I do druhé půli jsme vstoupili aktivně a soupeře jsme přehrávali. Ten těžil z naší snahy vstřelit gól a skóroval výhradně z rychlých protiútoků. Na 2:2 srovnával z trestného kopu Zdeněk. Pak byl obrázek hry stejný. My se snažili hrát a soupeř z brejků trestal. Ke konci jsme částečně odpadli i fyzicky. Utkání skončilo 6:2.
I přes nepříznivý výsledek to bylo jedno z nejlepšícj utkání, které jsme odehráli. První poločas byl snad úplně nejlepším. Soupeře jsme přehrávali kombinačně i bojovností. Nezalekli jsme se větších protihráčů. Skvělý výkon odvedla záložní dvojice Tahy-Táďa. Obranu jistě řídil Myšák. Krajní obránci odebírali míče a zakládali protiútoky. Útočníci v čele s Hudym, který hrál se zraněním, znamenali velké nebezpečí pro obranu soupeře. Zahráli si všichni hráči a všichni odvedli dobrý výkon. Dnešní zápas je velkým příslibem do budoucna! Jen tak dál.Usmívající se

Branky: Kuba Svoboda, Zdeněk

Sestava: Honza, Myšák, Bublík, Kuba Svoboda, Táďa, Zdeněk "K", Hudy, Novis, Tahy, Filip, David, Adam S., Matyáš John a Rosťa

Za nejlepší hráče utkání jsme označili celý tým.

Povrly - SK Brná

13. května 2012 v 17:24 Zápasy
Povrly - SK Brná 5 : 1 (1 : 0)

Další utkání jsme odehráli na hřišti třetího týmu tabulky TJ Povrly. Na podzim jsme je jako jediní dokázali porazit, tak nám měli co vracet. Což se jim bohužel povedlo.
Celý první poločas jsme dobře bránili a dlouho jsme nenechali domácí vystřelit na branku. Což nás stálo mnoho sil, a tudíž jsme soupeřovu branku vesměs neohrozili. Vše fungovalo až do doby, kdy po odrazu míče a následné nedůslednosti našich hráčů vstřelili domácí úvodní branku.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem neinkasovat a pokusit se vyrovnat. To se nám ale vůbec nepovedlo. Důraz a důslednost v obranné činnosti byla špatná a proto jsme rychle inkasovali dvě branky. Naději na lepší výsledek vykřesal po individuálním průniku Veselka, který snižoval na 3:1. Potom se hra velmi otevřela a přelévala se ze strany na stranu. Góly už přidali pouze domácí, tak utkání skončilo 5:1.

Branka: Veselka

Sestava: Honza, Adam Č., Myšák, Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Tahy, Standa, Filip, Adam S., Bublík, Kuba Svoboda

Tři nejlepší hráči utkání: Veselka, Kuba Svoboda a Novis

FK Ústí nad Labem "C" - SK Brná

8. května 2012 v 16:14 Zápasy
FK Ústí nad Labem "C" - SK Brná 12 : 1 (6 : 0)

Další soutěžní utkání jsme odehráli s prvním týmem naší tabulky FK Ústí nad Labem "C". Domácí nastoupili převážně s ročníkem 2001, který je ve své kategorii jedním z nejlepších v naší republice a má řadu úspěchů i ze zahraničí.
Arma vstoupila do utkání aktivně, zatím co my, jsme úvod utkání prospali a rychle prohrávali o dva góly. Obrana měla s útoky domácích spoustu práce. Několika skvělými zákroky se blýskl Honza v bráně, což nezůstávalo bez odezdy u fanoušků domácího týmu, kteří ho odměnili potleskem. Do poločasu jsem inkasovali ještě čtyřikrát. Shodně šest obdržených gólů jsme dostali i v druhém poločase. O poslední změnu stavu skóre se zasloužil Veselka, který obral obránce, dovolil si kličku na brankaře a pohodlně zavěsil.
Obě utkání s nejtěžším soupeřem máme za sebou, teď už to bude jen snazší. I když hned v neděli nás, v náročné sérii, čeká po druhém a prvním týmu tabulky třetí Povrly, které jsme ovšem na podzim porazili.

Sestava: Honza, Myšák, Adam Č., Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Tahy, Filip, Adam S., Matyáš

Tři nejlepší hráči utkání: Honza, Hudy a Veselka

Letní soustředění

6. května 2012 v 15:26 Ostatní informace
Většina z Vás by v původním termínu na soustředění odjet nemohla, proto se pojede až následující týden, tedy od středy 22.8. do neděle 26.8.

SK Brná - Velké Březno

6. května 2012 v 15:21 Zápasy
SK Brná - Velké Březno 1 : 6 (0 : 4)

Další soutěžní utkání jsme odehráli s druhým týmem tabulky Velkým Březnem. Z naší strany to byl zápas dvou rozdílných poločasů.
První poločas se nám herně ani výsledkově dvakrát nepovedl. Hosté po našich chybách či nedůrazu před vlastní brankou nastříleli čtyři góly. Jedinou velkou šanci měl Veselka po přihrávce hlavou od Hudyho, bohužel nemířil přesně.
Druhá půlka byla z naší strany lepší. Byly chvíle, kdy jsme hosty zatlačili k jejich brance. Z našeho tlaku ale padla pouze jediná branka, když Táďa propálil vše před sebou. Stejný hráč byl faulován ve vápně, ale Zdeněk nařízenou penaltu nedal. I soupeř měl několik dobrých příležitostí, ale nakonec proměnil jen dvě. Utkání skončilo 1:6.
V dobrém světle se předvedli někteří střídající hráčí, například Adam Sedlmayer.

Branka: Táďa

Sestava: Honza, Matyáš John, Adam Č., Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Tahy, Standa, Filip, Adam S., Bublík a Kuba Svoboda

Nejlepší hráči utkání, tentokrát čtyři: Hudy, Táďa, Standa, Adam Sedlmayer