Červen 2012

Dokopná - jaro 2012

25. června 2012 v 8:46 Ostatní informace
Žáci - Rodiče 5 : 3 (2 : 3)

Po velkém boji se nám podařilo udolat tým rodičů pod vedením trenérky Dagmar Novákové, který byl navíc podporován delegovaným sudím Standou Kulhánkem. Jeho výroky v utkání budou ještě studovány komisí rozhodčích. Hráč Martin Novák zřejmě dostane dodatečný trest za nasimulování penalty. Náš tým bude příště hlasovat pro osvědčeného sudího Miloše Štolfu. Po vyrovnané první půli se v té druhé projevila menší únava u některých hráčů z týmu rodičů, můžeme se jen domnívat, zda to bylo kvůli nižší trénovanosti nebo poločasovému občerstvení z vedlejší restaurace.Usmívající se Nejlepším hráčem byl zvolen Karel Šmilauer, byl pokopán vlastním synem a ještě Markem Novákem. Podle čipů, které jsme všem dali před utkáním nejvíce naběhal Honza Šafr starší. I podle tohoto faktoru se hodnotí výkon rozhodčího, ten měl na čipu 72 metrů, z toho bylo 50, když si šel o poločase do kabiny pro žabky.

3. Honza Endrych

Doufáme, že jste si dokopnou užili stejně jako my a na podzim se společně zase všichni sejdeme.

Tým rodičů by měl potrénovat, jeho bilance začíná být nelichotivá. Prohra - remíza - prohra. Usmívající se

SK Brná - TJ Povrly 1 : 7 (1 : 4)

Poslední utkání v soutěžním ročníku jsme odehráli doma se třetím týmem tabulky TJ Povrly.
Soupeř nás od začátku přehrával, zlomové byly dvě pětiminutovnky v prvním a druhém poločase, kdy jsme v obou obrželi po třech gólech. Náš úspěch zaznamenal krásnou ranou z voleje Hudy. Do šancí jsme se dostávali těžko, ale i přesto jsme měli možnosti ke vstřelení dalších gólů, bohužel bez úspěchu. Výkon týmu i jednotlivců byl však proti silnému soupeři velmi dobrý.

Branka: Hudy

Sestava: Honza, Zdeněk, Myšák, Novis, Tahy, Táďa, Hudy, Veselka "K", Michal John, Bublík a Adam Č.

Tři nejlepší hráči: Zdeněk, Myšák a Táďa

Přátelské utkání: Chlumec - Brná

13. června 2012 v 19:18 Zápasy
TJ Chlumec - SK Brná 4 : 2 (2 : 1)

V přátelském utkání na hřišti Chlumce jsme proti fyzicky vyspělejšímu soupeři (jejich nejmenší hráč byl vysoký jako náš největší hráč Usmívající se) podali velmi dobrý výkon. V brance nás podržel Honza, škoda jen, že jsme nedali víc branek. Jako už několikátý zápas, celý tým táhla záložní řada v čele s Táďou, který opět podal parádní výkon.

Branky: Honza z pen. a Hudy

Sestava: Honza, Myšák, Zdeněk, Novis, Táďa, Hudy, Matyáš, Kuba Svoboda, Filip, Bublík, David a Michal John

Velké Březno - SK Brná

11. června 2012 v 15:52 Zápasy
Velké Březno - SK Brná 10 : 1 (3 : 1)

Poslední utkání na hřišti soupeře jsme odehráli ve Velkém Březně. Utkání se nám výsledkově nevyvedlo, i když hra nebyla tak špatná. Inkasovali jsme laciné góly po chybách v obraně. Jediný náš úspěch zaznamenal na konci prvního poločasu Veselka.

Branka: Veselka

Sestava: Honza, Myšák, Adam S., Hudy, Táďa, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Bublík, Standa, Filip, Kuba Svoboda a Adam Č.

Tři nejlepší hráči utkání: Táďa, Zdeněk a Veselka

SK Brná - TJ Dubice

3. června 2012 v 15:03 Zápasy
SK Brná - TJ Dubice 2 : 2 (2 : 0)

Další domácí utkání jsme odehráli s posledním týmem tabulky Dubicemi. Vítězstvím jsme chtěli potvrdit naší dobrou bilanci s tímto soupeřem. Bohužel se nezadařilo.
Do první půle jsme, oproti utkání se Střekovem, vstoupili aktivně a brzy si vypracovali šance, které vedly k prvnímu gólů, když se prosadil po rohu Standa. Hra byla z naší strany velmi špatná, zbytečně jsme se zbavovali míče a naším jediným cílem bylo najít Veselku, aby sám utekl. To se podařilo po ubráněném rohu a tak jsme vedli 2:0.
V druhé půli jsme chtěli přidat další branky, aby si mohli zahrát i kluci, kteří tolik nehrají. Bohužel opak se stal pravdou. Po nedohrání situace v útoku jsme inkasovali na 2:1. Po tomto gólu jsme úplně odpadli. Každá naše přihrávka končila u soupeře, neobsazovali jsme hráče, prohrávali souboje. Bez nasazení, bez bojovnosti jsme čekali jak utkání skončí. Několika zákroky nás podržel Honza. Pak přišla vyrovnávací branka přímo z rohu. Všechny naše následující střelecké pokusy končily mimo nebo u brankaře. V poslední minutě sice rozhodčí neuznal regulérní branku kvůli faulu na brankaře, ale my jsme se za tento výkon vyhrát nezasloužili. Zklamání panuje nejen z výkonu, ale hlavně z laxního přístupu některých hráčů.

Branky: Standa, Veselka

Sestava: Honza, Myšák, Adam Č., Hudy, Bublík, Zdeněk, Veselka "K", Novis, Tahy, Standa, Filip, Adam S., David a Kuba Svoboda

Nejlepší hráči utkání: Z hrajících Honza. Dále Filip, David, Adam S., a Bublík.