Září 2012

Tisá - SK Brná

30. září 2012 v 9:46 Zápasy
Tisá - SK Brná 0 : 5 (0 : 0)

V dalším kole jsme jeli na domácí půdu posledního týmu soutěže s jasným cílem, kterým byl plný bodový zisk. O týmu jsme nic nevěděli, jelikož se přihlásil nově do soutěže. Bohužel naši hráči k utkání přistoupili s tím, že se soupeř porazí sám.
Od prvních minut jsme sice domácí zatlačili k jejich brance, ale dlouhou dobu jsme se vůbec netrefili mezi tři tyče. Naše hra byla plná nepřesností, ke každému míči jsme přistupovali velmi laxně. Toho soupeř využil a začal cítit šanci. První poločas skončil bez branek a byl to zatím nejhorší poločas, který jsme letos odehráli.
V druhé půli se hra a přístup k ní trochu zlepšil, tlačili jsme se do zakončení, ale opět šlo vše mimo. Vysvobodil nás až Mýšák, když si jeho centr srazil brankář Tisé sám do branky. Druhý gól přidal Hudy, když dobře tečoval střelu z dálky. Další branku dal opět Hudy po rohu. Z naší strany nejlepší akci utkání po ose Táďa-Hudy proměnila ve čtvrtou branku Sára. Poslední slovo měl opět Hudy a dovršil tak hattrick. Utkání skončilo 5:0 pro nás.
Tříbodový zisk, to je to jediné pozitivní z našeho pohledu. Zklamáni jsme především z přístupu některých hráčů. Kdo na utkání byl, obrázek si udělá sám.

Branky: Hudy 3, Myšák a Sára

Sestava: Honza "K", Sára, Myšák, Kuba Bubla, Táďa, Zdeněk, Hudy, Novis, Tahy, Filip, Kuba Svoboda, Matyáš a Honza Bubla

Tři nejlepší hráči utkání: Myšák, Honza a Hudy

SK Brná - TJ Vaňov

23. září 2012 v 15:06 Zápasy
SK Brná - TJ Vaňov 2 : 0 (1 : 0)

Další soutěžní utkání jsme odehráli na domácím hřišti s celkem Vaňova. Věděli jsme, že nás čeká vyrovnaný zápas o jehož výsledku rozhodnou maličkosti.
Prvních deset až patnáct minut první půlky nás hosté dokonale zaskočili a přehráli. Naštěstí z toho bylo jen nastřelené břevno naší branky. Potom jsme přidali na důrazu a hra se vyrovnala. Ke konci poločasu vzniklo několik závarů před brankou hostů, po kterém se prosadila Sára, a tak jsme poločas vyhráli 1:0.
Druhá půle začala stejně tak, jako ta první skončila. My jsme se tlačili k vaňovské brance, ale bohužel dokázali jsme dlouho skóre navýšit, i když šance byly. To se povedlo až opět Sáře, která si našla odražený míč po Táďově průniku a centru z pravé strany a doklepla ho do prázdné brány. Pak ještě nastřelil z volného kopu břevno Táďa. Hosté se pokusili v posledních minutách zvýšit tlak na naší obranu, ta ovšem, stejně jako po celý zápas, odolala.
Celková hra znovu nebyla dobrá, umíme to lépe, ale nutno dodat, že soupeř byl kvalitní. Dnes jsme v poli vítězili důrazem, především oba krajní beci, Myšák a Novis, vystavěli kolem sebe neprostupnou zeď. Jistil je Zdeněk s Honzou, který pochytal všechny pokusy a konstruktivně rozehrával.

Branky: Sára 2

Sestava: Honza "K", Sára, Myšák, Bublík, Táďa, Zdeněk, Hudy, Novis, Tahy, Filip, Kuba Svoboda, Adam a Matyáš

Tři nejlepší hráči: Novis, Sára a Honza

Přátelské utkání přípravek: SK Brná - Skorotice

19. září 2012 v 11:02 Zápasy
Přátelské utkání přípravek:

SK Brná - Skorotice 5 : 2 (2 : 2)

Branky: Adam Sedlmayer 2, Kuba Bubla, Matyáš John a Kuba Svoboda z PK

Sestava: Kuba Svoboda, Adam, Honza Šafr, Michal, Filip, Kuba Bubla, Honza Bubla, Matyáš Srp, David, Matyáš John, Kuba Prousek

TJ Povrly - SK Brná

17. září 2012 v 8:58 Zápasy
TJ Povrly - SK Brná 4 : 1 (1 : 0)

První utkání na hřišti soupeře jsme odehráli v Povrlech. Věděli jsme o síle a fyzické vyspělosti soupeřových hráčů, bohužel jsme se s tím po celou dobu utkání značně potýkali. Především obranná trojice domácích byli velcí a silní hráči a nám se přes ně těžko dostávalo.
První poločas byl herně vyrovnaný, i když soupeř vícekrát pálil na naši branku, nebylo to nic nebezpečného. Nařízenou penaltu Honza opět zlikvidoval. Za to většina našich akcí se ani k brankaři domácích nedostala. Domácí dali klasický gól do šatny, když v posledních vteřinách první půle nepovedenou střelou překonali Honzu v brance.
Na začátku druhé půle domácí přidali druhou branku. Potom, opět velmi nepřesný sudí zápasu zapískal druhou penaltu proti nám, kterou domácí znovu nedali. Rozhodčí kompenzoval i na druhé straně a Honza penaltu proměnil a snížil na 2:1. Do třetí inkasované branky to byla z naší strany nejlepší část utkání. Pak si vybrala slabší chvilku naše obrana, Honzovi propadl míč a nikdo z obránců ho neodklidil před dobíhajícím útočníkem. Poslední branka padla po nedůrazu našich záložníků, se kterým hráli celý zápas. Utkání skončilo 4:1 pro domácí.
Byli jsme svědkem velmi chabého výkonu rozhodčího (mimo jiné, ročník narození 1995, či-li 17 let). Nehledejme v tom však úmysl. On to pískání jednoduše neuměl, kazil na obě strany, pak se snažil své chyby kompenzovat. Horší je, že takovým výkonem není schopen udržet pořádek na hřišti, což jsme všichni viděli. Na jeho omluvu, všechny tři penalty, které odpískal, neměly být, jelikož fauly byly mimo pokutové území, které neměli v Porvlech vyznačené. Takže částečně jde chyba i na hlavu domácích, ovšem rozhodčí by si měl toto před zápasem zkontrolovat.
Takže hlavu vzhůru a pokračujeme dále!

Branka: Honza z PK

Sestava: Honza "K", Sára, Myšák, Kuba Bubla, Táďa, Zdeněk, Hudy, Novis, Tahy, Filip, Kuba Svoboda a Honza Bubla

Tři nejlepší hráči utkání: Myšák, Novis a Zdeněk

Sk Brná - Chuderov

13. září 2012 v 21:47 Zápasy
SK Brná - Chuderov 12 : 0 (5 :0)

Druhé soutěžní utkání jsme odehráli s dalším nováčkem soutěže z Chuderova. Ačkoli byl soupeř fyzicky mnohem více vyspělejší, nedali jsme mu šanci a pokořili ho dvanácti góly. Je to, zatím, naše nejvyšší vítězství.
První poločas byl na začátku vyrovnaný, ale soupeře zlomil hned první gól a od té doby byli prakticky, až na výjimky, neškodní. První branku vstřelil Honza z penalty, respektive z dorážky. Pak se dvakrát do role nahravače dostal Hudy a umožnil skórovat Sáře a Kubovi Svobodovi. Čtvrtou brankou přidal svou typickou akcí zakončenou střelou z dálky Zdeněk. První hřeb dne přišel na konci poločasu, když Kuba Bubla obral u brakové čáry jednoho z obránců, pak přešel přes druhého a z nulového úhlu vstřelil náš pátý gól.
Druhý poločas byl opět v naší režii. Dlouho jsme ale čekali na šestou branku, kterou po závaru vstřelil Tahy. Pak během zhruba pěti minut rozložil hosty hattrickem Táďa. Jebilejní desátou branku dal opět Zdeněk. Jedenáctou přidala Sára a poslední slovo měl opět Bublík, který nasadil obránci jesličky a brankaři nedal šanci.
Utkání pro nás samozřejmě jen pozitivní, i když stále nám chybí klid v přihrávce jaký jsme předvedli na soustředění.

Branky: Táďa 3, Zdeněk 2, Sára 2, Bublík 2, Tahy, Honza a Kuba Svoboda

Sestava: Honza "K", Sára, Matyáš, Bublík, Táďa, Zdeněk, Hudy, Novis, Tahy, Filip, Kuba Svoboda, Adam, Michal, David a Myšák

Tři nejlepší hráči utkání: Bublík, Sára a Táďa

SK Brná - TJ Mojžíř

9. září 2012 v 20:41 Zápasy
SK Brná - TJ Mojžíř 5 : 0 (0 : 0)

První soutěžní utkání v novém ročníku jsme odehráli s nováčkem soutěže z Mojžíře.
První poločas byl z naší strany velmi slabý, podali jsme ustrašený výkon. Hosté hrozili hlavně z rohových kopů, které dobře odvracel Honza.
Druhá půle byla o poznání lepší, vstoupili jsme do ní aktivně a brzy jsme se dostali do vedení po krásné střele Zdeňka. Soupeře jsme začali přehrávat v poli a stále častěji jsme ohrožovali mojžířskou branku. Z toho pramenily další branky, trefili se Matyáš, Tahy, znovu nádherně Zdeněk a vše zakončil Kuba Svoboda. Jedinou brankovou příležitostí hostů ve druhé půli byla penalta, kterou Honza chytil a jako správný kapitán svým výkonem držel celý tým.
Můžeme být spokojeni s výkony jednotlivců, ovšem týmová hra ještě nebyla to pravé.

Branky: Zdeněk 2, Matyáš John, Tahy a Kuba Svoboda

Sestava: Honza "K", Sára, Matyáš, Bublík, Táďa, Zdeněk, Hudy, Tahy, Novis, Filip, Kuba Svoboda, Adam, Michal a Myšák

Tři nejlepší hráči utkání: Honza, Zdeněk a Novis