30. října 2012 v 10:24 Ostatní informace

1 - Myšák a David

SK Brná - TJ Střekov

29. října 2012 v 6:56 Zápasy
SK Brná - TJ Střekov 0 : 4 (0 : 2)

Poslední utkání na domácím hřišti bylo derby s Osadou. Jak jsme říkali před zápasem, derby nemá favorita. Podle dosavadních výsledků a postavení v tabulce, jsme ale chtěli a měli vyhrát. S přístupem, kteý jsme předvedli, to ale bylo nemožné. Střekov nás dokázal porazit ve třech hráčích: brankař, který neinkasoval, stoper, který odehrál každý míč směřující na něj a útočník, který nám dal 4 góly.
V první půli byla Osada jednoznačně nebezpečnější, Honza kryl spoustu střel. My vystřelili na bránu dvakrát. Naše chyby v obraně potrestal dvěma brankami zmíněný hráč hostů.
Ve druhé půli jsme maličko přidali a více zakončovali, ovšem nebyli jsme vůbec nebezpeční. Naopak Střekov ze dvou větších příležitostí skóroval.
Je to pro nás obrovské zklamání, jednak prohra, ale hlavně přístup k utkání. Nastoupili jsme s tím, že se porazí sami. Spoléhali jsme jeden na druhého, vzájemně si nepomohli, až na výjimky, nebojovali a hlavně nikoho zápas nebavil. Jediný, kdo snese trochu měřítko, je Honza, díky kterému jsme neprohráli více. Důkazem alibismu a nezájmu o hru, může být i fakt, že většinu našich útoků v prvním poločase táhl Kuba Bubla.
Utkání je za námi a teď se musíme soustředit na poslední zápas v Neštěmicích a pokusit se překvapit.

Sestava: Honza "K", Sára, Myšák, Bublík, Táďa, Zdeněk, Hudy, Matyáš, Tahy, Filip, Kuba Svoboda a Michal

SK Brná - TJ Skorotice

21. října 2012 v 15:16 Zápasy
SK Brná - TJ Skorotice 16 : 0 (12 : 0)

V dalším utkání jsme hostili tým Skorotic. Museli jsme se vypořádat s absencí tří hráčů ze základní sestavy, ale i přesto jsme chtěli v utkání zvítězit a prodlloužit tak domácí vítěznou sérii.
Hned od úvodu jsme na soupeře vlétli a Kuba Svoboda dal snad nejrychlejší gól v soutěži, uplynulo zhruba 8 vteřin. Od začátku jsme byli lepším týmem a dostávali se do zakončení. Hosté byli nebezpeční jen dlouhými míči na útočníky, se kterými si naše obrana v pohodě vždy poradila. Honza neměl za celé utkání žádný složitější zákrok. My jsme brzy přidali další góly. Získávali jsme odražené míče, ze jsme ihned zakončovali. Takto jsme dali většinu gólů. Poločas skončil 12:0.
Do druhé půle jsme si šli zahrát fotbal a přidat nějaké góly. Sice jsme dali už jen čtyři, ale i tak je to naše nejvyšší vítězství.
V utkání si zahráli všichni, kteří dorazili. Svůj první gól vstřelil David Hrdlička. Všichni podali dobrý výkon. Soupeře jsme přehráli a měli větší vůli po vítězství a vstřelen gólu.

Branky: Sára 4, Táďa 3, Bublík 3, Matyáš 2, Kuba Sv. 2, Zdeněk a David

Sestava: Honza "K", Sára, Michal, Kuba Bubla, Táďa, Zdeněk, Matyáš, Kuba Sv., Tahy, Filip, David, Adam a Honza Bubla

Tři nejlepší hráči: Zdeněk, Táďa a Tahy

Velké Březno - SK Brná

14. října 2012 v 16:33 Zápasy
Velké Březno - SK Brná 4 : 1 (3 : 1)

Další soutěžní utkání jsme odehráli na půdě vedoucího týmu soutěže. Velké Březno mělo na kontě šest výher.
Věděli jsme o kvalitě soupeře a k tomu jsme také uzpůsobili rozestavení na hřišti. Hned od začátku nás domácí zatlačili do obrany a brzy se jim podařilo vstřelit úvodní gól. Za několik minut své vedebí navýšili tečovanou střelou, která skončila v naší síti. My jsme hrozili pouze z brejků. Dvě obrovské šance měl Kuba Svoboda, ale v obou případech namířil své pokusy pouze do brankaře. Domácí po závaru přidali třetí branku a lehce polevili v koncetraci, z čehož vyplynul vlastní gól, který si vstřelili. Poločas byl 3:1.
Druhou půli jsme začali dobře a hned jsme mohli snížit. Sára vystihla rozehrávku soupeře, ale brejk bohužel neproměnila. Ta chvíli se celá situace opakovala, Sára opět trefila brankaře a Matyáš své doraážce nedal dostatečnou rychlost. Jak se blížil konec zápasu, postupně nám docházely síly, což se projevilo na větším tlaku soupeře. Čtvrtá branka domácích padla po rohovém kopu. Jelikož se už nic víc nestalo, skončilo utkání 4:1.
Podařilo se nám znepříjemnit povinné vítězství domácích. Utkání jsme odbojovali.

Branka: vlastní

Sestava: Honza "K", Sára, Myšák, Bublík, Táďa, Zdeněk, Matyáš, Novis, Tahy, Honza Bubla a Kuba Svoboda

Tři nejlepší hráči: Novis, Zdeněk a Matyáš

SK Brná - TJ Dubice

7. října 2012 v 18:58 Zápasy
SK Brná - TJ Dubice 3 : 2 (2 : 2)

Další utkání jsme odehráli s týmem Dubic. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého a to se také potvrdilo. Hrálo na velmi kluzkém a mokrém terénu, na kterém je hra fyzicky náročná.
I přes nepříznivé podmínky jsme byli po většinu zápasu lepším a fotbalovějším týmem. Snažili jsme se hrát fotbal a mělo to svůj úspěch. Hosté byli ale důraznější v osobních soubojích, díky kterým se dostali do dvoubrankového vedení. Nás to ale nepoložilo, dále jsme se snažili kombinovat. Na 2:1 snížil volejem z rohu Táďa a vyrovnání zařídil z přímého kopu Zdeněk.
Do druhé půlky se tedy nastupovalo za nerozhodného stavu. My jsme si vypracovali několik dobrých příležitostí, ale bohužel žádná dlouho neskončila v síti. To se změnilo, až když dostal míč do běhu Kuba Svoboda, rychle si obhodil brankáře a zakončil do prázdné branky. Hosté byli ale stále nebezpeční především z rohových kopů. Naštěstí se nám podařilo hubené vítězství uhlídat a porazit tak soka v boji o přední příčky.

Branky: Táďa, Zdeněk, Kuba Svoboda

Sestava: Honza "K", Sára, Myšák, Bublík, Táďa, Zdeněk, Hudy, Novis, Tahy, Filip, Kuba, Adam, Matyáš, Michal a Honza Bubla

Tři nejlepší hráči: Zdeněk, Tahy a Kuba Svoboda