Letní soustředění se uskuteční od středy 21. srpna do neděle 25. srpna v Třebenicích.

Mojžíř - SK Brná

21. dubna 2013 v 18:11 Zápasy
Mojžíř - SK Brná 0 : 6 (0 : 1)

Další utkání jsme hráli v Mojžíři, tedy s týmem, který je na tom v tabulce podobně jak my. Cílem byla výhra, takže úkol jsme splnili.
Utkání bylo v prvním poločase velmi vyrovnané. Žádný z týmů si nevytvořil větší tlak ani velkou příležitost. Hra moc krásy nepřinesla, hodně jsme kazili a zbrkle se zbavovali míčů. Spoustě hráčů dělal problémy první dotek s míčem. Jediný gól vstřelil Kuba Svoboda, když utekl všem obráncům a překonal brankaře.
Do druhého poločasu jsme šli s větším odhodláním než domácí a hned to byla na hře znát. Brzy přidal druhý gól Kuba Svoboda. Soupeř pak odpadl po fyzické stránce, což bylo naší výhodou. Hráli jsme více otevřeněji a přidávali další góly. Střelami z dálky se prosadili dvakrát Zdeněk a jednou Táďa. Poslední branku přidal Kuba Svoboda a dovršil tak hattrick.
Domácí jsme šesti góly zaskočili, hlavně poté, co byli namlsaní z minulého kola, kdy remizovali na hřišti prvního Velkého Března.

Sestava: Honza "K", Honza Šafr, Matáš John, Kuba Bubla, Táďa, Zdeněk, Hudy, Novis, Tahy, Filip, Kuba Svoboda a Matyáš Srp

Branky: Kuba Svoboda 3, Zdeněk 2 a Táďa

Tři nejlepší hráči utkání: Kuba Svoboda, Zdeněk a Hudy

Příspěvky 2013

10. dubna 2013 v 10:05 Ostatní informace
Začněte nosit členské příspěvky za jaro 2013 a to ve výši 500,- (400,- se odvádí klubu a 100,- je poplatek FAČR).

100,- FAČRu se platí jednou ročně, tudíž na podzim budeme vybírat jen 400,-

Změna termínu utkání

10. dubna 2013 v 10:03 Zápasy
Doplňte si v rozpise volné místo!

S týmem Povrlů budeme hrát ve středu 8.5. od 10:00 v Brné!

Původní termín 28.4. se musel změnit, jelikož většina z týmu je na škole v přírodě.

Chuderov - SK Brná

7. dubna 2013 v 9:32 Zápasy
Chuderov - SK Brná 1 : 1 (1 : 0)

Naše první utkání v roce 2013 jsme hráli v Chuderově. Soupeř, kterého jsme doma porazili, přes zimu posílil tým a bylo to hodně znát. Nám chyběli dva hráči základní sestavy, a to Táďa a Zdeněk.
Dá se řici, že oba poločasy vypadaly herně totožně. My jsme se snažili hrát kombinačně dopředu a soupeř jen podnikal brejky, které úspěšně obrana vedená Hudym zastavovala. Jediným nebezpečným hráčem byl kapitán domácích, který i vstřelil jediný gól prvního poločasu. I my jsme v první půli měli několik šancí. Buďto nás vychytal brankař Chuderova nebo, což bylo mnohem častěji, jsme koncovku řešili velmi špatně.
Jak jsem už zmínil, hra ve druhé půli vypadala stejně, ke konci utkání měl soupeř několik šancí, ale všechny jsme dokázali zlikvidivat. Vyrovnání přišlo zhruba v polovině druhého poločasu, když ze strany prošel Kuba Svoboda a úspěšně zakončil. Bohužel to byl jediný gól v chuderovské síti. I přeš několik dalších šancí, jsme již gól nedali. Utkání skončilo remízou 1:1.
Nutno dodat, že naše "omlazená" sestava (např. v útoku hráli jen hráči rok nar. 2004 a 2005) předvedla kvalitní výkon a soupeře fotbalově předčila. Bohužel byli domácí důraznější a fyzicky vyspělejší.

Branka: Kuba Svoboda

Sestava: Honza "K", Hudy, Novis, Tahy, Matyáš John, Myšák, Kuba Svoboda, Kuba Bubla, Filip, David, Adam, Honza Šafr, Honza Bubla a Matyáš Srp

Tři nejlepší hráči: Hudy, Novis a Tahy