VÍTĚZSTVÍ DNES PATŘÍ NÁM, NAVZDORY VŠEM MODŘINÁM.
PODĚKUJEM TRENÉRŮM, PIJOU VŠECHNO,JEN NÉ RUM,
ODCHÁZÍME DO DOMOVŮ, PŘÍŠTĚ BUDEME TU ZNOVU.

Shrnutí sezony 2012/2013

17. června 2013 v 10:36 Zápasy
Naší třetí sezonu jsme skončili na 4. místě s počtem 37 bodů a skóre 82:42. Tabulku dodám, až budou kompletní všechny výsledky.
Naším nejlepší střelcem se stal Kuba Svoboda se 22-ti góly, druhý byl Zdeněk s 18-ti.
Podařilo se nám vzládnout všechny důležité zápasy. Prohráli jsme pouze s týmy, které skončili před námi, ty navíc mají širokou mládežnickou základnu, které nemůžeme konkurovat. Přesto všechno jsme si opět udělali jméno a každý ví, že Brnou musí brát vážně a že nebude jen do počtu. Máme stále spoustu mladých hráčů a ani v příští sezoně nebudume patřit k věkově nejstarším týmům. Což je pro nás plus do budoucna!
A za nás trenéry můžu říct, že se dobře poslouchá, když přijedou trenéři Neštěmic, jako je pak Šticha, který vedl mladéž například i v Teplicích, a řekne, že naše hráče už dlouho sledují a že na svůj věk podávají kvalitní výkony. Úžasný
A nakonec bychom Vám chtěli poděkovat. Děkujeme rodičům za stálou přízeň a podporu na hřišti i mimo něj!

Po úspěšné sezoně se uskutečnila dokopná. Součástí bylo tradiční utkání proti rodičům. Náš tým opět udržel neporazitelnost, i když měl namále. Vyhráli jsme pouze o gól. Tým rodičů v poločase prohrával, ale v tom druhém převedl skvělý výkon a dokonce vedl o tři góly! Zřejmě to bylo poločasové posilnění neznámým lektvarem z klubovny. Je vidět, že rodiče kvalitně potrénovali. Nejlepší hráčkou byla, při svém premiérovém startu, brankářka týmu rodičů, jelikož oba Bublíci, dostali jasný zákaz dát mamce góla.

Po utkání jsme vyhlásili ceny a Miloš Vám poodhalil utkání ze strany hrajících a trénujících. A nakonec jsme se bohužel museli rozloučil s oporou a kapitánem týmu Honzou Endrychem, který zkusí stěstí ve starších žácích FK Ústí. Držíme palce a přejeme hodně úspěchů! Usmívající se

SK Brná - Neštěmice B

17. června 2013 v 10:07 Zápasy
SK Brná - Neštěmice B 1 : 7 (0 : 6)

Poslední utkání sezony jsme odehráli na domácím hřišti proti týmu Neštěmic. Ti přijeli v plné sestavě uhájit první příčku před Velkým Březnem. Od začátku bylo jasné, že nás čeká nejtěžší utkání. Každý neštěmický hráč by byl v jiném týmu nejlepší.
Hned od úvodu na nás hosté vlétli a my se museli bránit. Velký tlak jsme ale ustáli a soupeře, který potřeboval vyhrát, znervoznili. Párkrát jsme i zahrozili z brejků, které táhl většinou Kuba Svoboda. Druhá patnáctiminutovka orvní půli se nám však vůbec nepovedla. Úplně jsme přestali hrát a toho tým, jako jsou Neštěmice, beze zbytku využil a nasázel nám šest gólů.
Do druhé půle jsme vstoupili opět velmi dobře. Neštěmice sice pořád tlačili, ale my se častěji dostávali do zakončení, ale vstřelit branku bylo velmi těžké. Povedlo se nám to až z penalty, kterou vybojoval Kuba a proměnil Zdeněk. Hosty pak několika výbornými zákroky vychytal Honza. Ale na žádný větší zvrat už to jednoduše nebylo. Problémy jsme měli i s fyzičkou, už jen kvůli tomu, že hosté točili dvě celé sedmičky. Nebýt výpadku v prvním poločase, předvedli jsme velmi dobrý výkon.

Branka: Zdeněk z PK

Sestava: Honza, Honza Šafr, Kuba Bubla, Táďa, Zdeněk, Hudy, Novis, Tahy, Filip, Kuba Svoboda, Adam, David, Matyáš Srp a Honza Bubla

Fotogalerie z utkání ZDE

Střekov - SK Brná

8. června 2013 v 14:08 Zápasy
TJ Střekov - SK Brná 1 : 2 (0 : 2)

Další utkání bylo tradiční derby na Střekově. My jsme jim chtěli vrátit porážku z podzimu. Naší největší nevýhodou opět bylo zúžené hřiště, které tak bylo menší o jednu třetinu.
Úvod utkání byl z obou stran bez náznaků šancí, hrálo se velmi opatrně. Zhruba po deseti minutách jsme si vytvořili tlak, ze kterého padl první gól. Zdendův roh usměrnil hlavou do sítě Hudy. Pak začali hrát i domácí a my z toho těžili, několik rychlých brejků táhl Kuba Svoboda, ale proměnit se mu podařilo jen jeden. V prvním poločase střekovští Honzu v brance nijak výrazně neohrozili. Poločas 0:2.
Cíl do druhé půle byl jasný, neinkasovat a přidat další branky. Hra byla vyrovnaná a byly šance na obou stranách. Několik střel měl Táďa, Tahy i Kuba Svoboda, ovšem bez úspěchu. Střekov snížil po standartní situaci, když míč propadl až za Honzu do sítě. To bylo pět minut před koncem. Vedení jsme si pohlídali a mohli tak slavit další vítězství.

Branky: Hudy a Kuba Svoboda

Sestava: Honza (6), Honza Šafr (5), Honza Bubla (5), Kuba Bubla (6), Táďa (7), Zdenda (6), Hudy (7), Novis (7), Tahy (6), Filip (6), Kuba Svoboda (6), Adam (5) a David (5)

Tři nejlepší hráči: Hudy, Kuba Svoboda a Novis

Skorotice - SK Brná

2. června 2013 v 16:27 Zápasy
Skorotice - SK Brná 0 : 5 (0 :4)

Další utkání jsme odehráli na hřišti Skorotic. Po několikadenním dešti vypadalo, už tak hrozné hřiště ve Skoroticích, jako bazén. Skoro po celé hrací ploše stála voda, déšť neustával a navíc foukal silný vítr. Tedy naprosto nevhodné podmínky pro hru. Dnes jsme šli do utkání s jediným cílem a tím byly tři body.
Od začátku bylo jasné, že žádná velká fotbalová podívaná to nebude. Soupeř se zatím fotbalu učí a nám dělal největší problémy terén. Brzy se nám podařilo vstřelit góly a to nás trochu uklidnilo. Během první půle se trefili třikrát Kuba Svoboda a jednou Zdenda.
Druhý poločas jsme jen dohrával. My jsme měli obrovskou spoustu šancí, ovšem prosadil se jen Zdeněk. Fotbal dnes ve Skoroticích trpěl, jediné světlé chvíle připravil úniky po straně Táďa. Utkání skončilo 5:0.
Jednoduše shrnuto, povinné tři body, které nám zajistili konečné čtvrté místo v soutěži!

Branky: Kuba Svoboda 3 a Zdenda 2

Sestava: Honza (6), Honza Šafr (5), Adam (3), Kuba Bubla (7), Táďa (8), Zdenda (6), Hudy (6), Novis (6), Tahy (6), Filip (6), Kuba Svoboda (6) a Honza Bubla (5)

Tři nejlepší hráči: Kuba Bubla, Hudy a Táďa