Září 2013

Tisá - SK Brná

30. září 2013 v 14:34 Zápasy
Tisá - SK Brná 1 : 4 (1 : 2)

Další zápas nás čekal na hřišti Tisé, posledního celku tabulky. Tento tým se teprve podruhé v této sezoně sešel v plné sestavě a své možnosti naznačil již minulý týden, kdy zvítězil v Libouchci a získal první body. Věděli jsme.že nedostávají mnoho gólů, což má na svědomí, jak jsme se sami přesvědčili, jejich celkem kvalitní brankář, ale také nás trošku překvapili svými nebezpečnými útočníky.
Přesto jsme šli po dvanácti minutách hry do vedení, kdy po spolupráci s Kubou Bublou našel skulinu u tyče, kde brankář stál Kuba Svoboda.
Měli jsme více ze hry, ale ve 20. minutě z ojedinělého závaru před náší bránou, padl po dorážce vyrovnávací gól.
Po našich dalších mnoha šancích (Táďa, Filip....), které likvidoval golman Tisé, nebo jsme je špatně řešili,se nám podařilo vsítit gól na 2:1.
Po akci Kuby Bubly si obrana domácích dala po odrazu od jednoho z hráčů vlastní gól. Padl v poslední minutě první půle,takže do kabin jsme šli spokojenější my. Ve druhé půli se nám vedlo o poznání lépe. Dobře jsme se snažili dorážet střely z dálky či rozehrávky z přímých kopů a rohů, leč bez gólového efektu (Táďa,Šmili). V desáté minutě druhého poločasu proměnil svůj typický únik Kuba Svoboda - 1:3.
Poté ještě dva podobné neproměnil. Výborně hrál Matyáš John, který neúnavně po levé straně zatahoval míč a připravoval palebnou pozici svým spoluhráčům ,nebo se snažil sám zakončit. Soupeř už žádné šance neměl a ve 24 .minutě Kuba Svoboda dokonal svůj hatrick.
Kontrolovali jsme hru a ještě nějaké šance zahodili, ale 3 body jsme si právem odvezli.

Branky: Kuba Svoboda 3, vlastní

Sestava: Hudy, Šmili, Tahy, Novis, Matyáš John, Táďa, Kuba Svoboda, Kuba Bubla, Filip, Matyáš Srp, Honza Bubla, Adam, David, Kuba Prousek

Tři nejlepší hráči: Novis, Kuba Svoboda a Matyáš John

Brná - Střekov

22. září 2013 v 17:49 Zápasy
SK Brná - TJ Střekov 7 : 1 (5 : 1)

Další domácí utkání, které jsme odehráli bylo derby se Střekovem. Museli jsme se obejít bez nemocného Šmiliho, i tak jsme utkání s přehledem zvládli.
Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, tlačili jsme soupeře, který dělal chyby. Spoustu prostoru měl ve středu hřiště Táďa a dvěma povedenými střelami nás poslal do vedení. Velkým pozitivem byl náš neustálý tlak a snaha jít do zakončení. Třetí branku přidal Matyáš Srp, který zaznamenal svůj premiérový gól. Další přidal přímo z rohu Táďa a zaznamenal tak hattrick. Pátou branku přidal do střekovské sítě Filip, které se také trefil vůbec poprvé. Pouze jednou v prvním poločase naše obrana chybovala a hned z toho byl gól, Hudy střelu vyrazil a nehlídaný hráč měl snadnou práci. Poločas 5:1.
Ve druhé půli jsme znovu měli herní převahu a vytvářeli si šance. Hosté hráli pouze na brejky do naší otevřené obrany. Ale ta fungovala dobře a navíc ji několikrát podržel Hudy v brance. I přes množství šancí jsme už přidali jen dva góly. Z dálky se opět trefil Táďa a skóre uzavřel Kuba Svoboda. Derby jsme zvládli a předvedli jsme velmi dobrý výkon.

Branky: Táďa 4, Matyáš Srp, Filip a Kuba Svoboda

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Matyáš John, Kuba Bubla, Táďa "K", Kuba Svoboda, Novis, Tahy, Filip, Adam, Honza Bubla, Matyáš Srp a David

Nejlepší hráči utkání: Tahy, Novis, Matyáš Srp, Matyáš John, Filip, Hudy a Táďa

Skorotice - SK Brná

15. září 2013 v 16:01 Zápasy
Skorotice - SK Brná 0 : 7 (0 : 3)

Další utkání jsme odehráli na hřišti Skorotic, kam jsme odjeli pouze s jedním hráčem na střídání. Cílem bylo získat tři body, to se nám povedlo.
Od začátku bylo jasné jasné, jak bude hra vypadat. My jsme hráli, útočili a snažili se dávat góly. Skorotické útoky jsme vždy včas eliminovali. Domácí neměli jedinou střelu na branku. Náš první gól dal s dálky Šmili. Druhý přidal z penalty Hudy. Domácí bránili velmi blízko své branky a v mnoho lidech, proto bylo pro nás složité se tam dostávat. Vznikaly závary a jeden z nich proměnil v gól Matyáš John. Poločas 0:3.
Do druhé půle jsme pustili do hry Hudy, který se vyměnil v brance s Matyášem. Ten také neměl žádnou práci. Obrázek hry stále stejný. Ve druhé půli se prosadili už pouze Táďa a Šmili, každý přidal dvě branky. Pak nás rozhodčí obral o druhou možnost penalty, když neodpískal na Matyáše Srpa jasný faul ve vápně. Přesto jsme v pohodě vyhráli.
I přes velmi špatný stav hřiště jsme se snažili hrát kombinačně a pozemi. Hra byla z naší strany velmi dobrá. Opět jsme ale několikrát selhali v řešení gólových situací.

Branky: Šmili 3, Táďa 2, Matyáš John a Hudy z PK

Sestava: Hudy, Matyáš Srp, Matyáš John, Kuba Bubla, Táďa "K", Šmili, Novis, Tahy a Filip

Tři nejlepší hráči: Tahy, Šmili a Táďa

SK Brná - Chuderov

8. září 2013 v 18:08 Zápasy
SK Brná - Chuderov 6 : 1 (4 : 0)

V dalším utkání jsme hostili tým Chuderova, ten se oproti minulé sezóně skoro celý obměnil, a to včetně trenérského týmu. Proto jsme nevěděli, co od nich můžeme čekat. Už od úvodu bylo jasné, že zlobit budou nás mohou jen dva hráči, proto bylo nutné je dobře pohlídat. I když hra z naší strany nebyla stále ještě taková, jakou si představujeme, v pohodě jsme zvítězili.
V první půli se nám podařilo brzy vstřelit branku, prosadil se Kuba Svoboda. Pak přišel dlouhý časový úsek, ve kterém jsme si vytvořili spoustu šancí, ovšem v zakončení jsme naprosto selhali nebo jsme se příležitosti zalekli a nesmyslně nahrávali. Pak jsme se vrátili k naší hře a do poločasu přidali další tři góly. Nejprve Kuba svoboda trefil z voleje nízký roh, pak Bublík dobře předpovídal a doklepl míč do prázdné branky a nakonec křižnou střelou zvýšil skóre Táďa. Poločas skončil 4:0.
Do druhé půle jsme vstoupili znovu velmi laxně. Probudil nás až inkasovaný gól, se kterým, jinak výborně chytající Hudy, nemohl nic dělat. Soupeř mohl inkasovat i ve druhém poločase vícekrát. Spoustu brankových příležitostí jsme promrhali špatným řešením situace. Na tom musíme zapracovat. Jediný, kdo dvakrát zachoval klid byl Zdenda, poprvé si narazil s Táďou a míč uklidil do sítě a podruhé prošel sám až do branky.
Utkání jsme zvládli, ale stále máme rezervy. Největší v komunikaci a v řešení gólových příležitostí.

Branky: Kuba Svoboda 2, Šmili 2, Táďa a Kuba Bubla

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Kuba Bubla, Táďa "K", Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Tahy, Filip, Honza Bubla a David

Tři nejlepší hráči: Hudy, Kuba Bubla a Novis

SK Brná - Vaňov

5. září 2013 v 9:44 Zápasy
SK Brná - Vaňov 4 : 2 (3 : 0)

První domácí utkání nové sezóny jsme hráli s týmem Vaňova. S nimi je utkání vždy velmi vyrovnané a to se opět potvrdilo.
Úvod utkání byl v naší režii. Byli jsme lepším týmem a vytvářeli si šance. Bohužel nás po celou hrací dobu zrazovala koncovka. Jen v prvním poločase jsme měli sedm stoprocentních brankových příležitostí. Řešili jsme je velmi špatně. I přesto jsme první poločas vedli o tři branky. První dal po ideální přihrávce od Novise Kuba, při druhé si udělal Šmili slalomové tyče z bránících hráčů a pak brankař podcenil Šmiliho střelu a byl z zoho třetí gól. I přesto jsme nemohli být v poločase spokojeni, jelikož rozdíl ve skóre měl být mnohem větší. Vaňovští zahrozili jen jednou, a to střelou do břevna. Poločas 3:0.
Druhý poločas se stalo to, čeho jsme se obávali. Hosté přidali a zatlačili nás do defenzívy. Hned si začali vytvářet šance, které ale likvidovala naše pozorná obrana s Hudy v zádech. Ještě lépe to pro nás vypadalo, když Kuba obral bránícího hráče o míč a uklidil ho do sítě. Chvíli na to hosté snížili, když volný útočník dorazil vyražený míč. My jsme Vaňovu velmi pomáhali naší zbrklostí. Dlouhé chvíle jsme nedokázali míč odklidit od naší brány a tím jsme sami zvyšovali tlak hostů. V tu chvíli, bohužel ! ! !, nebyl na hřišti nikdo, kdo by tým uklinil, vzal zodpovědnost na sebe a spoluhráče povzbudil. Hostům se nakonec podařilo už jen snížit. Ale druhý poločas byli lepším týmem.

Branky: Šmili 2, Kuba Svoboda 2

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Matyáš John, Kuba Bubla, Táďa "K", Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Tahy, Filip, Adam, David, Matyáš Srp a Honza Bubla

Tři nejlepší hráči: Novis, Tahy a Šmili

Hlášky ze soustředění

3. září 2013 v 14:04 Ostatní informace

NA TRÉNINKU,TRENÉR:"DAVIDE,FOTBAL JE KONTAKTNÍ SPORT,TO SE NĚKDY STANE,ŽE SE POTKÁŠ S CIZÍ NOHOU....".

HONZA ŠAFR:"JÁ SE JEDNOU POTKAL S ROZKROKEM....".

HONZA ŠAFR:..."A MĚ ZAS TÁTA ŘÍKÁ,JESTLI SI CHCI ROZBÍT HUBU,ŽE MÁM RUCE V KAPSÁCH.JÁ MU JEDNOU ŘEK´,ŽE JO A ON NA TO,ŽE MI JÍ KLIDNĚ ROZBIJE SÁM!"

TRENÉR:"DŘÍVE SE HRÁL FOTBAL HODNĚ NA ŠKVÁŘE."
NOVIS:"ŠKVÁRA-TO JE I VE VAŘENÍ...MYSLIM?!?"
TRENÉR:"TY MYSLÍŠ ŠKVARKY,VIĎ?"

KVÍZ
TRENÉR:"TAHY,JAK SE JMENUJE STADION SPARTY?"
TAHY:"JÁ NEVIM,JÁ JSEM NA FOTBAL LEVEJ...!

KVÍZ
TRENÉR:"KDO JE TRENÉREM ČESKÉ REPREZENTACE?" NĚKDO ŘEKL SPRÁVNĚ-"BÍLEK"
FILIP V DOMĚNÍ,ŽE TO SLOVO ZNAMENÁ HLUPÁK(A NĚKDE TU KOMBINACI SLOV ZASLECHL)ZAŘVAL DO TICHA:"KOKOT BÍLEK!"

KVÍZ TRENÉR:..."A JAKÝ NÁRODNOSTI JE MESSI?"
TÁĎA CHTÍC ODPOVĚDĚT PRVNÍ ZVOLÁ:"UKRAJINEC"....MÍSTO "ARGENTINEC"

NOVIS PŘI SLEDOVÁNÍ ATLETIKY V TELEVIZI:"MĚ ATLETIKA MOC NEBAVÍ,JENOM ZIMNÍ MĚ BAVÍ....."

NOVIS POTÉ,CO OSTATNÍ SPRÁVNĚ OPRAVOVAL,ŽE JSME HRÁLI V POKRATICÍCH,VOLAL DOMŮ A OZNÁMIL:"HRÁLI JSME V KRAPOTICÍCH.... .

PŘI PRŮJEZDU LOVOSICEMI NOVIS ZAHLÁSIL:..."ÚNIK ČAPKŮ"...
ŠPATNĚ PŘEČETL CEDULI "ÚNIK ČPAVKU".

Z RÁDIA V AUTĚ ZNÍ SHAKIRA.TRENÉR:"FILIPE,KDO TO ZPÍVÁ?"
FILIP ROZNĚŽNĚLE:""SHAKIRA".TRENÉR:"TOBĚ SE LÍBÍ SHAKIRA?"
FILIP JEŠTĚ VÍC ROZNĚŽNĚLE:"..NO,.......KDYBY JÍ BYLO OSM...."

DAVID:...."A TÁTA ŘÍKAL,ŽE KDYŽ SE BOJÍM MÍČE,TAK MÁM BEJT BRANKÁŘ".

TRENÉR SE V SOBOTU PTÁ KOMU SE UŽ STEJSKÁ....
DVOJČATA BUBLOVI TÉMĚŘ JEDNOHLASNĚ:"MĚ SE STEJSKÁ PO POČÍTAČI".

TRENÉPŘI PŘEDNÁŠCE O ZDRAVÉ VÝŽIVĚ SE PTÁ:"CO SE STANE,KDYŽ NĚKDO JÍ HODNĚ SLADKÝHO?"
FILIP:"BUDE MÍT V ZADKU ČERVÍKY!"
TÁĎA:"BUDE MÍT CUKROVKU A NEVYLEZE PĚŠKY NA SNĚŽKU-JAKO ZEMAN".

PŘI NEUSTÁLÉM VYRUŠOVÁNÍ VÝKLADU O ZDRAVÉ VÝŽIVĚ SE UŽ PO NĚKOLIKÁTÉ HLÁSÍ,KDYŽ NEMÁ HONZA ŠAFR. "CO ZASE CHCEŠ?" PTÁ SE MÍRNĚ PODRÁŽDĚNĚ TRENÉR.
HONZA ŠAFR:"RADŠI UŽ NIC,UŽ VIDIM,ŽE JSTE NAŠTVANEJ".

TRENÉR PŘI TÉŽE PŘEDNÁŠCE:"CO JE JEŠTĚ ZDRAVÉ PRO LIDSKÉ TĚLO?"
TÁĎA:"PROTEIN" HONZA ENDRYCH:"STEROID" KUBA BUBLA:"ASTEROID"

NOVIS:..."A JÁ VÍM,ŽE TA SOUTĚŽ BUDE O FOTBALE!"
TRENÉR:"PROČ MYSLÍŠ?PROČ NE TŘEBA O DIVADLE?"
NOVIS:"PROTOŽE DIVADLO NIKDO Z NÁS NEUMÍ!?"
TRENÉR:"JÁ MYSLÍM,ŽE NĚKDY HRAJETE DOBRÝ DIVADLO."
HONZA ŠAFR VYKŘIKL:"JÁ BUDU MAŇÁSEK!"

U SNÍDANĚ CHYTÁ DAVID MOUCHU:"TEĎ JSEM JI TREFIL...."
HONZA ŠAFR:..."ALE NEZABIL,JENOM SI JI STRK...."

HONZA ŠAFR SE PTÁ TRENÉRA:"NEVÍTE,CO BUDEME MÍT K OBĚDU?"
TRENÉR:"VÍM,TVOJE PŘÁNÍ K OBĚDU BUDEME MÍT K OBĚDU".
HONZA ŠAFR:"ALE TO NENÍ JÍDLO,TO JE OBYČEJNEJ HNUSNEJ ZVUK..."

HONZA ŠAFR:...."A JÁ MÁM JEDNU SESTŘENICI A TA JE NEJSTARŠÍ ZE VŠECH MEJCH SESTŘENIC."

HUDY NA TRÉNINKU:"TRENÉRE,JÁ JSEM TEĎ BRANKÁŘI NĚCO PORADIL..."
TRENÉR:..."A COS MU PORADIL?ABY NEDOSTAL GÓLA?"
HUDY:"NO....,NĚJAK TAKHLE..."

NOVIS,TAHY A TÁĎA HRAJÍ NA TRENÉROVĚ TABLETU HRU "POU" A ŘÍKAJÍ:"TENHLE POU MĚ BAVÍ,PROTOŽE TAM JSOU "HACKY".PTÁME SE:"A CO TO JSOU "HACKY"? ONI:"NO..."CHEATY". MY:"A CO JSOU "CHEATY"?
ONI:"NO,ŽE SI NĚCO GIVNEM".
TO JSME SE TOHO DOZVĚDĚLI...

FK Neštěmice "B" - SK Brná

1. září 2013 v 18:03 Zápasy
FK Neštěmice "B" - SK Brná 4 : 3 (3 : 1)

První soutěžní utkání nového ročníku jsme odehráli na půdě jednoho z favoritů soutěže. Neštěmice jistě opět budou chtít celou soutěž vyhrát.
První poločas byl dlouhou dobu vyrovnaný. Domácí drželi míč a my pečlivě bránili a podnikali rychlé protiútoky. Po jednom z nich jsme se dostali do vedení, když přihrávku od Šmiliho proměnil Kuba Svoboda. Pak se Neštěmice začali více tlačit dopředu a zaměstnávat naší obranu. Z tohoto tlaku pramenily chyby, které znamenali tři inkasované góly. Poločas 3:1.
Druhá půle vypadala obdobně. S tím rozdílem, že domácí se nedostávali tolik do zakončení. Nám se podařli zhruba 10 minut do konce vyrovnant. Nejprve Kuba Bubla potrestal chybu brankaře a následně Kuba Svoboda přesně zakončil své sólo. Bohužel štěstí nám nepřálo. Dvě minuty do konce jsme dostali rozílový gól, to když se po závaru šťastně odrazil míč k jednomu z útočníků a ten se nemýlil.
I přes prohru jsme favorita utkání dostatečně potrápili, po vyrovnávací brance na 3:3 měli o výsledek velké obavy. Na první utkání dobrý výkon i výsledek.

Branky: Kuba Svoboda 2, Kuba Bubla

Sestava: Hudy, Matyáš Srp, Matyáš John, Kuba Bubla, Táďa "K", Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Honza Bubla, Filip, Adam a Honza Šafr

Tři nejlepší hráči: Hudy, Kuba Svoboda a Kuba Bubla