Říjen 2013

SK Brná - Mojžíř

20. října 2013 v 18:08 Zápasy
SK Brná - Mojžíř 4 : 2 (1 : 2)

Poslední utkání podzimní části soutěže jsme odehráli na domácim hřišti s Mojžířem. A byla to bitva o druhé místo tabulky a podzimního vícemistra. Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř.
Úvod utkání jsme vyloženě prospali, hosté byli aktivnější a brzy se po pohotové střele dostali do vedení. Nedůrazné zásah při obranně činnosti vedl ke druhého gólu v naší síti. Hosté začali cítit šanci na bodový zisk. My jsme se pokoušeli zakončovat z různých pozic, ale k ničemu to nevedlo. Chvíli před poločasem snížil Kuba Svoboda, když potrestal chybu obrany. Poločas 1:2.
Do druhé půle jsme vstoupili mnohem aktivněji a dostávali hosty pod tlak. Ti už ve druhém dějiství neměli žádnou výraznější šanci. Vyrovnávací gól vstřelil Kuba Svoboda po krásně akci na jeden dotek po ose Šmili - Matyáš John. Chvíli na to jsme skóre otočili, nepříjemnou střelou se prosadil z přímého kopu Šmili. Hosté pak otevřeli hru v obraně a pro nás vznikaly výhody brejkových situací, ve kterých se ocital Kuba Svoboda, ovšem ze tří možností proměnil pouze jednu a zvýšil tak náš náskok. Utkání jsme si pohlídali a získali tak důležité tři body.

Branky: Kuba Svoboda 3, Šmili

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Matyáš John, Kuba Bubla, Táďa "K", Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Tahy, Filip, Adam, Honza Bubla, Matyáš Srp, David a Kuba Prousek

Tři nejlepší hráči: Filip, Táďa a Kuba Svoboda

Libouchec - Brná

14. října 2013 v 16:28
Libouchec - Brná 1 : 0 (0 : 0)

V Libouchci nás přivítal extrémně podmáčený trávník,který dělal zejména našim ofenzivním hráčům po celý zápas velké problémy a také dosti zúžené hřiště,což nám příliš nevyhovuje.V prvních pěti minutách se hrálo bez jakéhokoli náznaku šance a až poté přišla série několika našich rohů,ale ke kloudnému zakončení jsme se nedostali.
V 11.minutě musel Hudy likvidovat dva střelecké pokusy soupeře.
V 15.minutě Táďa neproměnil asi naší největší šanci v zápase,kdy netrefil odkrytou branku.Rohových kopů přibývalo na obou stranách,ale oběma obranám se dařilo nepouštět střelce do zakončení.
Ve druhé půli sílil náš tlak,jenže ani Kubovi Svobodovi se koncovka vůbec nevedla.
Domácí se ve 47.minutě dočkali branky z jejich ojedinělé akce.Gólu předcházel útočný výpad Zdendy,který se v blízkosti pokutového území Libouchce srazil s protihráčem,měl bolestivé zranění a nebyl schopen hry.Rozhodčí Grupač ani nepřerušil hru,my jsme nemohli ani vystřídat a tím pustil Libouchec do naší otevřené obrany,kde Zdenda chyběl.Po zbytek zápasu jsme obléhali bránu domácích,ale gól nám nepřinesl ani závěrečný pokus Novise,kdy selhala jeho levačka.
Toto zaváhání se pokusíme odčinit v dalším těžkém zápase,který hrajeme doma s Mojžířem.

Nejlepší hráči: Filip,Kuba Bubla,Matyáš John
+ Hudy,Novis

SK Brná - Dubice

6. října 2013 v 15:39 Zápasy
SK Brná - Dubice 3 : 1 (1 : 0)

Další utkání jsme odehráli na domácí půdě proti nepříjemnému soupeři z Dubic. Těžký úkol se nám však podařilo zvládnout.
Do zápasu jsme vstoupili skvěle, úvodní tlak jsme ihned zužitkovali ve vedoucí gól, když se pohotově trefil náš jediný střelec zápasu Kuba Svoboda. V první půli jsme soupeře přehráli, měli jsme spoustu rohových kopů a spoustu střel, ovšem bez gólů. Hosté zahrozili pouze z přímého kopu, se kterým jsme si poradili. Poločas 1:0.
Druhá půle vypadala obdobně, hosté se bránili a my jejich protiútoky včas zastavovali. Ale i obrana Dubic byla pozornější a my se tolik nedostávali na dostřel branky. Uklidňující gól přišel zhruba v polovině druhé půle, Kuba obral beka soupeře a z úhlu prostřelil golmana. Chvíli na to už měl na kontě hattrick, když se krásně opřel do odraženého míče. Hostům se podařilo snížit v samém závěru, když využili chyby naší obrany a proměnili jeden ze svých brejků. Utkání skončilo 3:1.

Branky: Kuba Svoboda 3

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Matyáš John, Kuba Bubla, Táďa "K", Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Tahy, Filip, Adam, David, Honza Bubla, Matyáš Srp

Tři nejlepší hráči: Filip, Matyáš John a Kuba Svoboda