Duben 2014

SK Brná - FK Neštěmice

27. dubna 2014 v 16:44 Zápasy
SK Brná - FK Neštěmice "B" 6 : 3 (3 : 2)

Po úspěšném úvodním utkání ve Vaňově nás čekal doma souboj s prvním týmem tabulky. Před skvělou diváckou kulisou jsme dokázali favorita celé soutěže porazit. Velký dík patří neštěmickým a především našim fanouškům za výbornou atmosféru.
Úvod utkání hosté zaspali a po deseti minutách hry vedli 3:0. První gól dal Kuba Svoboda, pak vystihl chybnou rozehrávku Tahy a třetí gól přidal střelou z dálky Táďa. Dlouho jsme drželi nadějný výsledky. Ale do poločasu hosté dvakrát v rychlém sledu snížili na rozdíl jediného gólu. Poločas 3:2.
Vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl, neštěmickým se chvíli podařilo srovnat skóre a psychická výhoda byla na jejich straně. Hosté měli tlak a my jsme vytěžilo maximum z toho, co ovládáme nejlépe. Ihned po vybojování míče jsme hledali Kubu Svobodu v útoku, který se stal naším jediným střelcem druhého poločasu. Třikrát překonal brankaře soupeře, když mu dvakrát asistoval Novis a jednou Táďa. Utkáni jsme vyhráli v poměru 6:3.

Branky: Kuba Svoboda 4, Táďa a Tahy po jedné

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Matyáš John, Kuba Bubla, Táďa "K", Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Tahy, Filip, Adam, Honza Bubla, Matyáš Srp a Kuba Prousek

Tři nejlepší hráči: Kuba Svoboda, Táďa a Tahy

Fotogalerie z utkání ZDE

Vaňov - SK Brná

21. dubna 2014 v 17:50 Zápasy
Vaňov - SK Brná 1 : 8 (1 : 4)

Do jarní části sezony jsme vstoupili utkáním na hřišti čtvrtého týmu tabulky Vaňova. Utkání jsme bez větších problémů zvládli a můžeme se připravovat na nadcházející zápas o první místo týmem Neštěmic.
Utkání jsme začali aktivně a brzy jsme vstřelili první gól, když se k odraženému míči dostal Kuba Svoboda. Druhý gól přidal brzy z přímého kopu Šmili. Soupeř ihned po rozehrávce vstřelil gól na 1:2, ale to bylo z jeho strany vše. Do poločasu navýšili skóre v náš prospěch Kuba Svoboda a svou první brankou i Kuba Prousek. Poločas 1:4.
Druhý poločas jsme soupeře prakticky k ničemu nepustili a jen přidávali další góly. Trefili se znovu Kuba Svoboda, Šmili, Táďa a hlavou i Honza Bubla. Zápas jsme zvládli s velkým přehledem.

Branky: Kuba Svoboda 3, Šmili 2, po jedné Kuba Prousek, Táďa a Honza Bubla

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Matyáš John, Táďa "K", Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Filip, Honza Bubla, Matyáš Srp a Kuba Prousek

5. dubna 2014 v 20:45 Zápasy
V rámci přípravy na jarní část sezony jsme odehráli turnaj v Neštěmicích. V konkurenci pěti týmů jsme si vedli výborně a celkově obsadili 1. místo!

Neštěmice 2002 - Brná 0 : 1 (vlastní)

Brná - Skorotice 3 : 0 (Kuba Svoboda 2x, Táďa)

Neštěmice 2003 - Brná 1 : 2 po PK (Šmili)

Brná - Libouchec 2 : 0 (Kuba Svoboda 2x)

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Matyáš John, Kuba Bubla, Táďa, Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Tahy, Filip, Honza Bubla, Adam, Matyáš Srp, Kuba Prousek, Pavel Hrdý

Hudy navíc vyhlášen nejlepším brankařem turnaje!