Květen 2014

Sk Brná - Tisá

25. května 2014 v 20:54 Zápasy
SK Brná - Tisá 8 : 1 (4 : 1)

Další domácí utkání jsme odehráli s týmem ze středu tabulky Tisou. Pro nás další nutné tři body v boji o první místo.
Utkání bylo velmi podobné dvě předchozím, my jsme tlačili, hráli a hosté se opírali o výkon brankáře. V zápase jsme měli po celou dobu navrch, ovšem zrazovala nás koncovka, a to i ve vyložených šancích. První gól dal Kuba Bubla, který dorazil míč do odkryté brány. Pak přišla desetiminutovka zahozených šancí. A následně přišel i trest v podobě vyrovnávací branky, když zaspala celá naše obrana. Naštěstí se nám podařilo rychle odpovědět a do poločasu přidat tři branky. Trefili se Šmili, Honza Bubla a Kuba Svoboda. Poločas 4:1.
Ve druhé půli soupeř odešel fyzicky, jelikož neměl nikoho na střídání. My jsme konečně začali hrát fotbal a do šancí se dostávali pohlednými kombinacemi. Hned po přestávce přidal pátou branku po krásném sólu Kuba Svoboda, za chvíli ho napodobil Matyáš John. Poslední dvě branky utkání vstřelil Táďa. Zaslouženě jsme vyhráli 8:1.

Branky: Kuba Svoboda 2, Táďa 2, Šmili, oba Bublíci a Matyáš John

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Matyáš John, Kuba Bubla, Táďa "K", Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Filip, Adam, Honza Bubla, Matyáš Srp

Tři nejlepší hráči: Kuba Bubla, Táďa a Matyáš John

Střekov - SK Brná

18. května 2014 v 9:34 Zápasy
Střekov - SK Brná 2 : 5 (0 : 2)

Dalším naším utkáním bylo derby se Střekovem. Pro nás další povinné tři body v boji o první místo.

Hned od začátku bylo jasné, že to bude utkání podobné tomu se Skoroticemi. Střekov pouze bránil a opíral se kvalitního brankáře. Skóre otevřel z přímáku šťastnou střelou Šmili a pak stejný hráč připravil gólovou pozici pro Kubu Svobodu. Ostatní zakončení bylo ukvapené nebo naopak jsme kombinovali tak dlouho, že jsme se k němu nedostali. Poločas 0:2.
Druhý poločas vypadal stejně, domácí se prakticky nedostávali ze své poloviny. Pro nás bylo obtížné připravit si míč, v zahuštěném prostoru, k zakončení. Přesto jsme přidali dva slepené góly, nejprve Tahy důrazně šel za odraženým míčem a pak Táďa krásně vysunul Kubu Svobodu, který si poradil. Pak přišli dva nešťasné góly v naší síti. Domácí prakticky nevystřelili na naší bránu a přesto dvakrát skórovali. I přes obdržené góly jsme utkání v pohodě dohráli, navíc přidal pátý gól Kuba Svoboda po přihrávce Šmiliho.

Branky: Kuba Svoboda 3, Šmili a Tahy

Tři nejlepší hráči: Tahy, Filip a Kuba Bubla

SK Brná - Skorotice

12. května 2014 v 10:11 Zápasy
SK Brná - Skorotice 6 : 0 (1 : 0)

V dalším utkání jsme doma hostili tým Skorotic. Vzhledem k postavení v tabulce, jsme chtěli získat tři body.
První poločas se nám vůbec nepovedl, zatím nejhorší poločas na jaře. Defenzíva opět fungovala, ale velké problémy nám dělalo vymyslet něco směrem dopředu. Hráči neplnili, co měli a z toho také plynul poločasový výsledem jen 1:0, když se trefil až ve dvacáté minutě poločasu Šmili.
Druhá půle už byla o poznání lepší, brzy přidal Kuba Svoboda druhý gól, který nás uklidnil. Třetí gól dal po sólu pět Zdenda. Pak jsme využili dvě standartní situace, nejprve proměnil penaltu Filip a za chvilí se z přímáku krásně trefil Táďa. Šestou branku v úplném závěru přidal Adam. Povedlo se nám několik opravdu fotbalových akcí, škoda jen, že nekončily míčem v síti Skorotic. I tak ale splnění povinné výhry.

Branky: Šmili 2, Kuba Svoboda, Filip, Táďa a Adam

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Matyáš John, Kuba Bubla, Táďa "K", Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Tahy, Filip, Adam, Honza Bubla, Matyáš Srp a Kuba Prousek

Tři nejlepší hráči: Šmili, Tahy a Honza Šafr

Fotky z utkání ZDE

FK Chuderov - SK Brná

4. května 2014 v 16:27 Zápasy
FK Chuderov - SK Brná 1 : 16 (1 : 7)

Další utkání jsme odehráli na hřišti Chuderova. Po domácím vítězství nad prvním týmem tabulky jsme chtěli tento úspěch potvrdit dalšími třemi body.
Úvod utkání byl z naší strany velmi vlažný, bez pohybu a bojovnosti. Domácí se šance chopili a úvod utkání měli ve své režii. Nám se podařilo vstřelit vedoucí branku, když se prosadil Tahy. Domácí se ale nevzdali a brzy potrestali náš nedůraz před vlastní brankou a zhruba po deseti minutách hry bylo vyrovnáno. Vše bylo stále otevřené, potřebovali jsme utkání zlomit. Dvakrát to vzal na sebe Šmili a vedli jsme o dva góly. Do poločasu jsme soupeře dorazili dalšími čtyřmi góly. Poločas 1:7.
Domácí byli celý druhý poločas odevzdaným soupeřem. Jejich ojedinělé útoky rychle zastavovala naše obrana v čele s Hudym. My jsme přidávali gól za gólem a celkový počet se zastavil na čisle 16. Poprvé se v soutěžním utkání trefil Honza Šafr a dokonce i Novis. Pozitivem pro nás je, že jsme mohli vyzkoušet mladší hráče na více pozicích a většina se rozhodně neztratila.

Branky: Šmili 4, Kuba Svoboda 4, Honza Šafr 2, Tahy, Matyáš John, Kuba Bubla, Novis, Hudy z PK a Táďa