- - - - - - - - - - - -  Sport učí vyhrávat, sport učí prohrávat, sport učí vše pro život... - - - - - - - - - - - - - -

Červen 2014

Mistři II. třídy mladších žáků Ústí nad Labem

16. června 2014 v 19:52 Ostatní informace
Dlouhá cesta je za námi. Cesta, která začala prvními náročnými tréninky na soustředění, pokračovala úspěšným podzimem a skončila v neděli 15.6. 2014 v Mojžíři. Vyhrát jednodenní turnaj je krásné, ale celou soutěž - to je něco jiného. My jsme podávali vyrovnané výkony po celou sezónu a všichni společně šli za vítězstvím. Můžeme s čistým svědomím říct, že mimo Neštěmic, jsme všechny soupeře předčili fotbalově i fyzicky. I když fotbal někdy není jen o tom, ale my jsme v pravou chvíli vždy dokázali do hry dát i to srdíčko a šli si pevně za svým. A úspěch se dostavil...
Velký dík patří všem hráčům, ale také samozřejmě rodičům, vážíme si vaší podpory, bez které by to nešlo. Je vidět, že jdeme správným směrem. A v tomto trendu se chystáme pokračovat i do budoucna. Děkujeme!

Fotky ZDE

SK Brná - Mistři II. třídy mladších žáků 2013/2014

Plán na týden 16. - 22.6.

16. června 2014 v 19:32 Ostatní informace
Úterý - trénink od 16:30

Čtvrtek - trénink od 16:30

Neděle - dokopná na hřišti v Brné, sraz ve 13:30, výkop utkání proti rodičům ve 14:00, potom posezení na hřišti a hodnocení sezóny

Mojžíř - SK Brná

16. června 2014 v 19:29 Zápasy
Mojžíř - SK Brná 0 : 4 (0 :2)

Poslední utkání ročníku 2013/2014 jsme odehráli na půdě třetího týmu tabulky Mojžíře. Ke splnění našeho cíle jsme potřebovali zvítězit, a to se nám také povedlo.
Od úvodu bylo jasné, že nás nečeká nic snadného. O kvalitě soupeře jsme věděli. První deset minut bylo bez větších šancí, hrálo se ve středu hřiště. Pak ale narýsoval nádhernou přihrávku Táďa a Kuba Svoboda překonal brankáře. Domácí se ale nevzdali, měli několik zajímavých příležitostí. Naše akce ztroskotaly na špatném řešení v předfinální fázi. Zakončení pak bylo z naší strany velmi slabé. Těsně před koncem prvního poločasu se dostal k odraženému míči opět Kuba Svoboda a poslal ho přesně k tyči. Poločas skončil 0:2.
Začátek druhé půle byl opět vyrovnaný, po krátké době však domácí odešli fyzicky a my měli velké množství šancí. Opět jsme je ale špatně řešili. I přesto jsme přidali další dvě branky. Njeprve opět Táďa našel Kubu Svobodu a ten završil hattrick a za chvíli prošel po straně Honza Šafr a poslal ideální přihrávku přes celé brankoviště až na Kubu Bublu, které měl snadnou práci. Utkání jsme zvládli a zvítězili.

Stali jsme se tak poprvé v historii klubu vítězi Okresní přeboru mladších žáků Ústí nad Labem!!! Za vítězstvím jsme šli přesvědčivě především v jarní části, kdy jsme neztratili ani bod!

Branky: Kuba Svoboda 3, Kuba Bubla

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Kuba Bubla, Táďa "K", Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Tahy, Filip, Adam, Honza Bubla, Matyáš Srp, Kuba Prousek

SK Brná - Libouchec

9. června 2014 v 18:47 Zápasy
SK Brná - Libouchec 5 : 0 (2 : 0)

Poslední domácí utkání sezóny jsme odehráli s týmem Libouchce. Ten se nacházel na čtvrtém místě tabulky a na podzim nám uštědřil porážku 1:0.
Od úvodu utkání bylo jasné, že nás nečeká nic jednoduchého. Hra byla dlouho vyrovnaná bez větších příležitostí. Do vedení nás dostal Kuba Svoboda, který usměrnil do sítě přihrávku od Šmiliho. Za chvíli jsme vedli už o dva góly, Táďa s inarazil míč s Kubou Bublou a poslal ho nechytatelně do šibenice. Více gólů jsme v první půli nepřidali. Naopak, několikrát musel nebezpečí hasit Hudy výbornými zákroky. Poločas 2:0.
Druhá půle už byla plně v naší režii a hosté se prakticky k ničemu nedostali. Od většího gólového přídělu je několikrát zachránila branková konstrukce. Střeleckou formu měl Táďa, který ještě dvakrát náramně umístil svou střelu a završil tak hattrick. Poslední branku přidal po sólu Šmili.
V neděli nás čeká poseldní krok, abychom uskutečnili malý zázrok v podobě vítězství v Okresním přeboru!

Branky: Táďa 3, Šmili a Kuba Svoboda

Nejlepší hráči utkání: Táďa, Šmili, Kuba Bubla, Tahy, Novis a Hudy

Dubice - SK Brná

1. června 2014 v 9:22 Zápasy
TJ Dubice - SK Brná 0 : 7 (0 : 4)

Další utkání nás čekalo na půdě Dubic. Pro nás to byl další krok v cestě za prvním místem.
Od úvodu utkání jsme drželi taktovku tempa hry. Domácí hrozili jen zřídka a tak neměl Hudy v prvním poločase žádnou práci. Nám se podařilo vstřelit rychlé góly. Nejprve vrátil zpětnou přihrávkou míč Táďovi Filip, a stejný hráč vybídl ke skórování i Kubu Svobodu. Potom přišla penalta, kterou proměnil Hudy. Do poločasu se trefil ještě jednou Táďa. Vzhledem k obrazu hry, jsme v poločase provedli střídání brankařů a do brány se postavil Mates.
Ve druhém poločase se obrázek hry nezměnil, my jsme měli více ze hry a domácí hrozili jen z ojedinělých brejků, které jsme dokázali včas zastavit. Podařilo se nám opět rychle vstřelit gól, když si našel odražený míč Adam a uklidil ho do sítě. Šestý gól byl jako z fotbalové učebnice. Šmili zatáhl míč do lajny a na jeho centr si naskočil Kuba Svoboda a hlavou ho poslal do sítě. Sedmou trefu přidal Šmili po samostatném úniku.

Branky: Kuba Svoboda 2, Táďa 2, Hudy, Adam a Šmili

Sestava: Hudy, Honza Šafr, Matyáš John, Kuba Prousek, Táďa "K", Šmili, Kuba Svoboda, Novis, Tahy, Filip a Adam

Tři nejlepší hráči: Filip, Kuba Svoboda a Táďa